Gwiazda serialu „Drogi wolności” została mamą. Julia Rosnowska rodziła w domu. Interweniowała nawet policja!

Julia Rosnowska właśnie pochwaliła się, że kilka dni temu została mamą. Jednak był to poród nietypowy i wywołał wiele emocji. Interweniowała nawet policja!

Julia Rosnowska bardzo szczegółowo opisała te magiczne dla niej chwile. Aktorka, córka producenta filmowego Stanisława Krzemińskiego i aktorki Bernadetty Machały-Krzeminskiej zdecydowała się rodzić silami natury we własnym domu. Gwieździe towarzyszyły dwie położne, które cały czas czuwały nad zdrowiem aktorki i maleństwa oraz zaprzyjaźniona doula. Wspierała ona duchowo Julię podczas porodu.

– No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc.  (…) Był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem – napisała Rosnowska na Instagramie.

Policyjna interwencja

Aktorka podkreśliła też, że również jej zwierzęta towarzyszyły jej w tej wyjątkowej chwili. Ale nocne hałasy dochodzące z jej mieszkania zaniepokoiły czujnego sąsiada, który wezwał policję.

–Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów – napisała szczęśliwa mama Julia Rosnowska.

A jakie imię aktorka wybrała dla dziecka? Ona sama jeszcze nie jest pewna i dopiero się nad tym zastanawia. Młodym rodzicom życzymy niekończącego się szczęścia i przespanych nocy. Spójrzcie tylko na to urocze zdjęcie!

View this post on Instagram

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc. Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok – nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie. Była ze mną @czika_soofficial – najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. ❤️ I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. ???? Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy. Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda… Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc! ???????????????????????????????? A wszystkim siostrom, które przygotowują się do porodu, chcę przypomnieć, żeby prosiły o to, czego potrzebują. Niezależnie jaką formę porodu wybrałyście – zapoznajcie się z prawami jakie wam przysługują i nie bójcie się o nie walczyć. Bo to naprawdę może być piękne doświadczenie. https://www.rodzicpoludzku.pl

A post shared by Julia Rosnowska (@julia.rosnowska) on

Zobacz: Zmiany w obsadzie „Na dobre i na złe”. Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do “M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!


×
×