Gwiazda „Przyjaciółek” uczciła urodziny w wyjątkowy sposób. Wygląda Wam na swój wiek?

Jedna z gwiazd serialu Przyjaciółki ma dziś swoje święto. Domyślacie się, o kim mowa? Upływającego czasu zupełnie po niej nie widać.
Przyjaciółki 15 sezon: Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Przerwa w pracy na planie Przyjaciółek najwyraźniej jej służy! Gwiazd serialu ma czas dla siebie i swoich najbliższych. To ważne, tym bardziej, że dziś jest jej święto. Mowa oczywiście o Joannie Liszowskiej, która świętuje dziś 41. urodziny.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Z okazji urodzin aktorka wybrała się na lodowisko. Szaleństwom i zabawie nie było końca, a wszystko oczywiście udokumentowała i opublikowała na swoim Instagramie.

I dziś…41…I co? I nic – napisała Joanna Liszowska dając nam do zrozumienia, że upływający czas nie robi na niej wrażenia i na pewno nie wpędza jej w zakłopotanie.

Przypominamy: Przyjaciółki (odc. 170) Patrycja Kochan odnajdzie ojca Klary? Zaskakujący finał sezonu

Internauci są pod jej ogromnym wrażeniem. Joanna Liszowska ma witalność 20-latki i to rzecz jasna nie umknęło jej fanom. W komentarzach posypały się ochy, achy oraz najlepsze życzenia, do których my się oczywiście przyłączamy! 🙂

A tymczasem ciekawi nas, co wydarzy się w życiu ekranowej Patrycji w 15 sezonie serialu Przyjaciółki! Wiadomo już, że to nie Wiktor (Paweł Deląg) jest ojcem małej Klary (Maja Śliwińska). Badania DNA wykazały, że nie jest nim także ówczesny mąż Wiki  (Roma Gąsiorowska). Patrycja będzie musiała więc stanąć na wysokości zadania by dowiedzieć się, czyje dziecko tak naprawdę wychowuje… Zapowiada się ciekawie!

Zobacz: Powstanie serial o Strzeleckich z „Przyjaciółek”? Bartek Kasprzykowski apeluje do władz Polsatu


×
×