Gwiazda serialu „Zniewolona” urodziła! Synek czy córka? Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcie

Gwiazda serialu Zniewolona właśnie została mamą. Piękna aktorka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z wózeczkiem niemowlęcym, podpisując je "Nasza wyjątkowa jesień!" . O kogo chodzi?
"Zniewolona"

Szczęśliwą mamą jest Anna Sahajdaczna czyli Natalia. Oczywiście pod fotografią pojawiły się setki gratulacji. Anna co prawda nie zdradziła płci maluszka, ale kolor wózeczka może sugerować, że urodziła synka.

Zobacz: Gwiazdy “Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu

Wcześniej gwiazda zamieściła swoje zdjęcie w ciąży, gdzie pozowała razem z mężem Żenią. Anna Sahajdaczna poślubiła go kilka miesięcy temu. Żenia jest związany z branżą filmową. Ich ślub odbył się latem 2018 roku w słynnej Ławrze Peczerskiej, prawosławnym klasztorze w Kijowie. Zaraz potem małżonkowie na jakiś czas się rozstali. Anna pojechała na plan Zniewolonej, gdzie musiała wyznawać miłość serialowemu Grigorijowi (Michał Gawriłow).

Starałam się być wiarygodna, ale oczywiście zawsze pamiętam o moim mężu. Kocham przecież tylko jego – wyjaśniła w wywiadzie.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Anna również pierwotnie starała się o rolę Katii, ale ostatecznie dostała ją Katerina Kowalczuk. Na casting do głównej bohaterki serialu zgłosiło się ponad 100 aktorek. Natomiast na planie aktorka bardzo zaprzyjaźniła się ze swoją inną konkurentką do tej roli, czyli z Ksenią Miszyną. To właśnie ona najbardziej wspierała Annę w trudnych momentach, gdy na planie tęskniła za świeżo poślubionym mężem.

Ale… chyba nie tak bardzo, jak deklarowała. W reportażu z planu Zniewolonej w programie Alarm aktorka wspominała również kręcenie bardzo romantycznych scen z Grigorijem. Między aktorami aż buzowało od emocji. Anna Sahajdaczna przyznała, że były takie momenty, kiedy już nawet po zakończeniu nagrań do danej sceny ona i Michaił Gawriłow po prostu zapominali o całym świecie i cały czas szli ku słońcu trzymając się romantyczne za ręce…

Co ciekawe, gwiazda, będąc jeszcze w ciąży i zanim w Polsce zaczęto emitować Zniewoloną, odwiedziła Kraków razem z mężem i bardzo jej się u nas podobało.

Zobacz: Nowa Katia w serialu „Zniewolona”. Kto zastąpi Katerinę Kowalczuk w trzecim sezonie?


×
×