Gwiazda „W rytmie serca” schudła już 10 kilogramów, a to dopiero rozgrzewka! Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda

Brawo za determinację i nierobienie z siebie samozwańczego coacha żywieniowego! Katarzyna Skrzynecka, którą będziemy mogli zobaczyć w nowym sezonie serialu W rytmie serca pochwaliła się, że schudła 10 kilogramów, ale zamierza zrzucić jeszcze 10. Jak jej się to udało?
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka jest na wegańskiej diecie redukcyjnej, także ćwiczy pod okiem męża, trenera fitness Marcina Łopuckiego. Jest zdeterminowana i w zaledwie pięć tygodni straciła na wadze 10 kilogramów.

Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też. To zaledwie połowa drogi i niełatwo … Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych . Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów. (…) ? Ale daję radę. Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę… wówczas powoli i stopniowo powrócą chude mięsa, ryby, jajko i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy – napisała gwiazda na swoim instagramie.

Ale Skrzynecka przyrzeka, że z tej okazji nie zamierza być kolejną specjalistką-celebrytką piszącą książki o chudnięciu własną metodą.

NIE zamierzam zostać ani blogerem kulinarnym, ani medialną „specjalistką” od zdrowych diet . (…)Kiedy już podejmiesz się wyzwania modyfikacji diety i redukcji swoich „wymiarów”, zakładasz PLAN DO ZREALIZOWANIA rozłożony w czasie, w którym masz szansę i dasz radę to zrealizować. W moim przypadku tryb intensywnej pracy przez cały rok, całe dni na planie filmowym lub w studio tv, ciągłe podróże z teatrem lub koncertami… Nie dają szansy by „wziąć się za siebie” i pilnować zdrowej regularnej diety. Jemy, kiedy dadzą nam szansę i to co jest… Czasem przydrożne bary na stacjach benzynowych w drodze… Zatem lato – gdy służbowych podróży mniej – to dla mnie SZANSA by konsekwentnie się zawziąć i wytrwać w silnej woli – wyjawiła swój sekret Katarzyna.

Już widać, że aktorka czuje się rewelacyjnie, zmieniła też nieco styl ubierania się na bardziej młodzieżowy. Życzymy wytrwałości! A tymczasem czekamy na nowe odcinki W rytmie serca. Gwiazda wcieli się tam w rudowłosą, piękną i utalentowaną Mariannę.

Na pewno zrobi wszystko, by postać ta jak najdłużej zagościła w serialu. Może jej postać skradnie nawet serce któregoś z bohaterów? Może wpadnie w oko przystojnemu chirurgowi Robertowi (Piotr Polk)?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka dopiero po miesiącu wyjawiła mrożące krew w żyłach okoliczności, w których złamała swoją rękę! Wypadek wyglądał bardzo groźnie!

Zobacz: Tak Katarzyna Skrzynecka wyglądała na ślubie z Marcinem Łopuckim! Para pokazała zdjęcie sprzed 10 lat!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała groźny wypadek! Gwiazda doznała poważnego złamania! Pokazała zdjęcie w gipsie!


×
×