Gwiazda Zbuntowanego Anioła Natalia Oreiro wystąpi na sylwestrze TVP

 To znana urugwajska gwiazda seriali Natalia Oreiro będzie najważniejsza gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Kim  ta piosenkarka i aktorka, gwiazda serialu Zbuntowany Anioł?

Natalia Oreiro

To nie będzie pierwsza wizyta Natalii w Polsce. Gwiazda ma tu stałe grono fanów, dlatego przybywa już po raz czwarty. Tym razem będziemy mogli oglądać  Natalię Oreiro podczas koncertu sylwestrowego TVP.

Natalia przecież śpiewa, a jej przebój Cambio dolor na pewno usłyszymy na sylwestrze TVP. Przede wszystkim jednak jest aktorką, Rola Milagros w serialu Zbuntowany Anioł, który emitowano w ponad 80 krajach, przyniosła Natalii Oreiro  uczyniła ją sławną.

W tym serialu można też usłyszeć przebój Cambio Dolor, pochodzący z  jej pierwszej solowej Natalia Oreiro. Obecnie Natalia zarówno gra i śpiewa, łącząc  zawód piosenkarki i aktorki niczym  Jennifer Lopez.

Jej najbardziej zagorzałym fanem jest prezydent Rosji, Władimir Putin.  Dowód? W Internecie można znaleźć film, na którym rosyjski polityk gra na fortepianie linie melodyczną jednej z piosenek Natalii.

Natalia nawet żartowała, że powinna dostać obywatelstwo Federacji Rosyjskiej jak inny przyjaciel Putina,  francuski aktor Gerard Depardieu.

Natalia Oreiro  jest też szczęśliwa prywatnie. W 2001  wyszła za mąż za Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę argentyńskiej formacji rockowej Divididos. W 2001 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Natalia miała wówczas 24 lata, a jej mąż 44.

Czytaj: M jak miłość (odc.1484): Kisielowa pogoni męża

W 2012 roku na świat przyszło pierwsze i jak na razie jedyne dziecko Natalii i Ricardo, syn Merlin Mollo Oreiro.

Co prawda po urodzeniu go przytyła 30 kilogramów, ale dziś po tej nadwadze i nie widać śladów. Na szczęście Natalia nie szaleje tak jak wiele gwiazd z operacjami plastycznymi – na jej twarzy można zauważyć zmarszczki.

W Polsce na imprezie w Zakopanem na pewno będzie przyjęta z entuzjazmem.

 

 

 

 


×
×