Czarny charakter „Zniewolonej” w „Tańcu z Gwiazdami”! Mamy już pierwszy zwiastun programu z jej udziałem

Serial Zniewolona okazał się wielkim hitem nie tylko na Ukrainie, ale także w Polsce, gdzie cieszy się 3-milionową publicznością! Nic dziwnego, że producentom Tańca z gwiazdami zależało na jednej z gwiazd popularnej produkcji.
Ksenia Miszina

Ksenia Miszina, czyli Lidia Szefer ze Zniewolonej będzie miała okazję dać popis swoich tanecznych umiejętności w ukraińskiej wersji Tańca z Gwiazdami! Jej bohaterka co prawda pożegnała się już z serialem, ale fani nadal chcą ją oglądać!

Przypominamy, że Ksienia wcielała się w postać okrutniej Lidii. Psychopatka robiła wszystko, by zrujnować życie głównej bohaterki i zrobić z niej niewolnicę. Doszło nawet do tego, że kazała pogrzebać Katię żywcem. Gdy prawda wyszła na jaw, w 28. odcinku Zniewolonej bezlitosna Lidia została spalona żywcem we własnym domu.

Witaj Polsko! Co słychać? Oglądacie Zniewoloną? Lubicie serial? Macie szczęście, bo oglądacie już 2 sezon. U nas będzie emitowany we wrześniu. Dziękuję za waszą aktywność na Instagramie, piękne słowa. Uściski – napisała jakiś czas temu Katia na swoim Instagramie.

Niedługo później poinformowała, że bierze udział w Tańcu z Gwiazdami. Opublikowała nawet zwiastun, gdzie jako naczelna gwiazda show występuje już na samym początku! Premiera programu przewidziana jest już na 25. sierpnia 2019!

Kim jest Ksenia Miszina?

Aktorka urodzona w 1989 roku w Sewastopolu to prawdziwa piękność. W 2007 roku wygrała w konkursie na miss Sewastopola. W tym samym czasie zgarnęła także nagrodę publiczności. Kilka lat później ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Teatru, Filmu i Telewizji im. Karpenko-Kary na wydziale aktorskim. Podejmowała pracę w serialach, ale jej konikiem były występy na deskach teatru. Dzięki roli w Zniewolonej ma szansę na międzynarodową karierę!

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Zobacz: Największa gwiazda „Zniewolonej” opublikowała szczególny list do Polaków! Fani serialu będą w siódmym niebie!

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni


×
×