Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Kto by pomyślał, że za rok serial M jak miłość będzie obchodził swoją 19 rocznicę. Aktorzy, którzy grają kluczowe postaci od początku istnienia serialu, bardzo się zmienili. Kto najbardziej?
M jak miłość - Magda Chodakowska (Anna Mucha), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)

Pierwszy odcinek M jak miłość wyemitowano 4 listopada 2000 roku. To znaczy, że ekipa serialu lada moment będzie świętować 19 urodziny. Oto pierwsza scena, którą zobaczyli widzowie produkcji o Mostowiakach. Pamiętacie? Barbara (Teresa Lipowska) i śp. Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) świętowali wtedy 40 rocznicę ślubu!

Barbara Mostowiak wciąż jest uśmiechniętą seniorką w pełni sił. Trudno było jej pogodzić się ze śmiercią ukochanego męża. Otaczają ją jednak ich dzieci i wnukowie, po których najbardziej widać upływający w serialu czas.

Marta Mostowiak-Wojciechowska (Dominika Ostałowska)

Kiedy zaczynała swoją przygodę z serialem, była młodą aktorką. W tym czasie zdążyła urodzić i wychować syna Huberta, którego ma z aktorem Hubertem Zduniakiem, także przez moment grającym w serialu. Niestety, Ostałowska przez wiele lat zmagała się z problemami tarczycowymi, przez co nieco przytyła. Teraz jest pod opieką specjalistów i staje się coraz szczuplejsza. W serialu obecnie jej bohaterka jest singielka, ale kto wie, jak długo…

Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)

Przez wiele lat była wierna jednej fryzurze, a to dlatego, że w 2003 dowiedziała się że ma raka piersi. Podęła walkę z chorobą, ale jej skutkiem była utrata włosów. Cały czas jednak pracowała na planie serialu i to, oprócz wsparcia rodziny, była jej największa motywacja , by wrócić do zdrowia. Serialowa Marysia wiele lat nosiła perukę. Obecnie aktorka jest wierna krótkiej, nowoczesnej fryzurce. Już nie nosi peruki. W serialu jest szczęśliwą mężatką. Jako serialowa matka Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) miała wiele przygód.

Zobacz: M jak miłość. Wiemy, co spotka Marcina Chodakowskiego. Producenci zgotowali mu straszny los

Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)

Gdy dostała rolę w M jak miłość była nieco przysadzistą (w oku kamery), pucołowatą nastolatką unikającą makijażu. Z czasem jej uroda stała się subtelna, a młoda gwiazda wyszczuplała. Wielbicieli serialu nieodmiennie zachwyca dziś jej nienaganna sylwetka i kobiece kształty. W serialu jest mamą czwórki dzieci i żoną Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek). Ich związek zaczął się już w liceum. Zobaczcie jedną z ich pierwszych wspólnych scen:

Magda Chodakowska (Anna Mucha)

Najlepsza przyjaciółka Kingi jeszcze z czasów szkolnych. Na ekranie wpadała w liczne tarapaty  i romanse. Obecnie jest szczęśliwa z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) i być może niedługo zostanie jego żoną. Prywatnie mama dwójki dzieci – Teodora i Stefanii. Plotkuje się, że od jakiegoś czasu znów spotyka się z Kubą Wojewódzkim, ale aktorka nie zabrała jeszcze głosu w sprawie tych doniesień.

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)

Na początku serialu choć był już po szkole aktorskiej grał nastolatka. Widzowie szybko nadali mu ksywkę „wiejski zaczes” z powodu wyjątkowo nietwarzowej fryzury. Z czasem zaczął ubierać się i czesać bardziej na czasie. Niestety, aktor odszedł z serialu w 2018 roku. Jego postaci nie uśmiercono, Marek wyjechał do Australii razem z żoną Ewą (Dominika Kluźniak). Jego bohater dał się zapamiętać jako buntownik. Wydoroślał dopiero, gdy został ojcem.

Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)

Nie przypomina już tej dziewczyny, która zaczynała swoją karierę serialową w M jak miłość. Obecnie aktorka ma nieco inny nos i zęby niż Hanka w pierwszych odcinkach serialu o Mostowiakach. Po kilku latach w serialu, zmęczona brzydkimi ubraniami Mostowiakowej podobno zażądała zmiany stylizacji… I stała się najbardziej trendy rolniczką (Marek wówczas zajmował się właśnie uprawą roli i sadownictwem). Z serialu odeszła z wielkim hukiem, a jej śmierć w kartonach to najbardziej obśmiany motyw z polskich seriali.

Natalka Zarzycka (Marcjanna Lelek)

Przygodę z serialem M jak miłość zaczęła, gdy Marek i Hanka zdecydowali się na adopcję. Razem z siostrą Ulą trafiła do Grabiny. Szybko zaszła w ciążę i urodziła córeczkę w klasie maturalnej. Rozstała się jednak z ojcem dziecka i związała z leśniczym Frankiem (Piotr Nerlewski). Razem wyjechali do Australii, by wspólnie z Markiem rozwijać rodzinny interes. Na ekranie możemy jej już nie zobaczyć…

Zobacz: Udawany romans Anki i Kamila zadziała na Magdę jak płachta na byka! Chodakowska w „M jak miłość” zatęskni za kochankiem?

Ula Lisiecka (Iga Krefft)

Kiedy zaczynała pracę przy serialu była długowłosą, pulchną dziewczynką. Dziś to pełna wdzięku i zmysłowości młoda kobieta, która wodzi na pokuszenie mężczyzn – co najmniej dwóch – męża Bartka (Arkadiusz Smoleński) i policjanta Janka (Tomas Kollarik). 

Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała)

Jest w serialu od niemowlęcia. Widzowie mogli przez ten cały czas oglądać jego rozwój – do przedszkolaka, przez sprytnego ucznia podstawówki z głową do interesów, po licealistę który właśnie spróbował jak smakuje seks z ukochaną dziewczyną. Swoich pierwszych dni na planie może nawet nie pamiętać. Zobaczcie:

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadki?

Na widok tych scen kręci się łezka w oku. Choć niektórzy aktorzy już odeszli z serialu, to w pamięci widzów pozostaną na zawsze.


×
×