Aż osiem serialowych gwiazd w tym roku zostanie mamami! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke spodziewa się dziecka?

Aż osiem serialowych gwiazd niedługo zostanie mamami. Niektóre z tego powodu robią sobie urlop macierzyński, inne chcą jak najszybciej po porodzie wrócić do pracy. Najwięcej przyszłych mam pracuje w Barwach szczęścia!
Serialowe gwiazdy, które niedługo zostaną mamami. To prawdziwe baby boom!


Joanna Jarmołowicz z M jak miłość, czyli serialowa Katia, będzie w ciąży także w serialu. Aktorka nie chciała rezygnować z pracy w odmiennym stanie. Ojcem maleństwa jest Janek Królikowski, syn gwiazdora serialu Ranczo. Zaś sprawcą jej serialowej ciąży jest diler narkotykowy Łukasz (Kuba Józefowicz). Maleństwo przyjdzie na świat na przełomie sierpnia i września.

Lada dzień swoje pierwsze dziecko przywita także Bożenka z Klanu, czyli Agnieszka Kaczorowska. Aktorka i tancerka razem z mężem Maciejem Pelą oczekują córeczki. Agnieszka czuje się wyśmienicie, więc jeśli tylko poród odbędzie się bez przeszkód, będzie chciała szybko wrócić do pracy. Bo przecież oprócz grania w Klanie prowadzi też szkołę tańca!

Niejaką niespodzianką była ciąża znanej z serialu Teraz albo nigdy Katarzyny Maciąg (37 l.). Aktorka jednak jest bardzo dyskretna, bo nawet nie wiadomo, kto jest ojcem maleństwa. Kilka lat temu Maciąg spotykała się znanym z serialu O mnie się nie martw Stefanem Pawłowskim.

Malwina Buss i Maria Dejmek, czyli obie odtwórczynie roli Natalii, córki Małgorzaty (Adrianna Biedrzńska) z Barw szczęścia także zostaną mamami. To kompletny przypadek i niezamierzony zbieg okoliczności. Maria planuje krótki urlop macierzyński z tej okazji, i obiecuje, że wróci do serialu. Także po to, żeby „nieco odpocząć” w pracy. Natomiast Malwina widać, że bardzo przeżywa swój stan razem z partnerem, aktorem Tomaszem Włosokiem.

Anna Kerth czyli Gosia Zimińska z Na Wspólnej zostanie niedługo po raz drugi mamą. Nie wiadomo, czy gwiazda i jej maż Michał Gosiewski spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Kerth nie zdradziła do tej pory imienia starszego synka, nazywając go pieszczotliwie Heheszkiem. I nie wiadomo też, czy Anna wycofa się z serialu, czy będzie pracowała.

Katarzyna Warnke z serialu Chyłka. Zaginiecie jeszcze niedawno zaprzeczała ciąży, a mąż, aktor Piotr Stramowski wręcz pisał „dlaczego nic o tym ie wiem”. Ale celebrytka mijała się z prawdą. Aż wreszcie objawiła się na pokazie mody z odsłoniętym, ciążowym brzuszkiem. Dziecko aktorki przyjdzie na świat jesienią.

Joanna Moro czyli Zosia z Barw szczęścia ma już z mężem, finansistą Mirosławem Szpilewskim, dwóch synów, ale marzy o córeczce. oby tym razem się to udało. Maleństwo przyjdzie na świat na przełomie 2019 i 2020 r. Ale aktorka już zapowiada, ze od września stanowczo zwolni tempo.

Zobacz: Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Już sprytnie maskuje zaokrąglony brzuszek. Będzie syn, czy córka?

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu?

Zobacz: Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Gwiazda pokazała swój zaokrąglony brzuszek!


×
×