Gwiazdy „Rodzinki.pl” szykują się do ślubu? Wiktoria Gąsiewska jednym zdaniem podsumowała to, co teraz dzieje się w jej związku

O tym, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą wiadomo od dwóch lat. Młodzi aktorzy poznali się już w dzieciństwie, a ich relacje zacieśniła wspólna praca na planie komediowego serialu TVP2. Co dalej z ich związkiem?
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska (20l.)  i Adam Zdrójkowski (19l.) są razem już dwa lata, a w mediach nie brakuje domysłów na temat tego, jaki będzie kolejny etap ich związku. Wspólne mieszkanie, ślub, a może nawet dziecko?! Młodzi aktorzy mają się ku sobie, a na palcu Wiktorii od dawna wypatrujemy obrączki. Wszystko na marne.

Aktorka udzieliła wywiadu w tygodniku Twoje imperium i stanowczo ucięła wszelkie plotki na temat tego, co może dziać się w jej życiu prywatnym:

Nie zamieszkałam z Adamem ani nie jesteśmy zaręczeni. Mam dopiero dwadzieścia lat i jeszcze dużo czasu na takie poważne decyzje – powiedziała z pełną powagą.

To wyznanie raczej nie ucieszyło Adama, chyba, że ma dokładnie taki sam pogląd na sprawę szybkiego ślubu i wspólnego mieszkania. Oby! Bo inaczej po tej wypowiedzi ich relacja może legnąć w gruzach. A tego byłoby szkoda. Zakochani tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Łączy ich miłość, ale także pasja do aktorstwa i.. tańca! O czym doskonale wiedzą widzowie show Dance dance dance.

Wiktoria i Adam spędzają mnóstwo czasu razem – rzecz jasna nie tylko na planie serialu Rodzinka.pl, gdzie przez jakiś czas także mieli przyjemność grać parę. Ich wspólne zdjęcia dosłownie robią furorę w sieci! Spoglądając na te fotki nie mamy wątpliwości, że łączy ich szczere uczucie. A co do ślubu… Pośpiech tu nie jest wskazany więc jak najbardziej rozumiemy wschodzącą gwiazdę!

Zobacz: Wiktora Gąsiewska zajada się lodem w skąpym bikini! Tego widoku długo nie zapomnicie

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została babcią! Mamy pierwsze zdjęcia jej uroczej wnuczki

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje jak nastolatka w towarzystwie swojego starszego syna! “Wyglądacie jak rodzeństwo”


×
×