Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Ten moment, gdy nagle widzowie odkrywają, że ich ukochane postacie serialowe są ze sobą spokrewnione - czasem bliżej, niż myślały – jest nie do przecenienia. Oto nasz ulubione serialowe duety, które łączą bliskie więzy krwi, ale oni o tym długo nie wiedzieli. Lub nie wiedzieli tego widzowie.
Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

Marysia i Dominika „Pierwsza miłość”

Jak się okazuje, są bliźniaczymi siostrami, rozdzielonymi w niemowlęctwie. Są córkami Anety Pałkowskiej (Maria Pakulnis), bizneswoman z Wadlewa! To ona urodziła Marysię i Dominikę. Marysią zajęli się Radoszowie, Dominika nie trafiła równie dobrze i jest przestępczynią, która m.in. porwała własna siostrę dla pieniędzy. Ponieważ obie siostry gra Aneta zając , mówi się, ze wprowadzono motyw sióstr bliźniaczek, by aktorka miała nieco więcej dni zdjęciowych i dostawała wyższą gażę.

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając) wyciągnie bliźniaczkę z więzienia?

Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając) wyciągnie bliźniaczkę z więzienia?

Paulinka i Łukasz „Barwy szczęścia”

Jako młody człowiek Łukasz (Michał Rolnicki) oddał swoje nasienie do kliniki leczenia niepłodności. Po latach w jego życiu pojawiła się jego biologiczna córka, uzdolniona muzycznie Paulinka (Lena Jastrzębska). Jej mama Iza (Agnieszka Warchulska) jest chora na guza mózgu. Co prawda nie umrze, ale wszystko wskazuje na to, że Łukasz będzie musiał walczyć o spotkania z córką, na co nie chce pozwolić jej mama. Gdyż bardzo pokochał dziewczynkę.

Barwy szczęścia, Łukasz (Michał Rolnicki), Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lenka Jastrzębska)

Barwy szczęścia, Łukasz (Michał Rolnicki), Bożena (Marieta Żukowska), Paulinka (Lenka Jastrzębska)

Profesor i Berlin „Dom z papieru”

Dość długo widzowie tej hiszpańskiej produkcji wiedzieli, że obu złodziei łączy coś więcej niż wielka przyjaźń, aż w końcu okazało się, że są braćmi przyrodnimi. Mieli jednego ojca, ale dwie matki. Alvaro Morte grający Profesora tłumaczy, że z Berlinem (Pedro Alonso) spotkali się po śmierci ojca i że Profesor próbował pomóc przy wyleczeniu choroby brata (Miopatia). Byli między innymi w Rosji i to właśnie dzięki tym wojażom obaj znają język rosyjski… Ostatecznie Berlin zginął w drugim sezonie serialu.

Zobacz: Ważne wiadomości dla fanów serialu „Dom z papieru”! Uwaga, spoiler!

Dom z papieru - serial Netflix

Dom z papieru – serial Netflix

Joanna i Anna „Na Wspólnej”

Przez wiele lat, aż do śmierci Krystyny (Maria Winiarska) obie – Joanna (Anna Cieślak) i Anna (Agnieszka Suchora) myślały, ze są siostrami. Na łożu śmierci seniorka wyjawiła, że Anna jest mamą Joanny. Bergowej bardzo trudno było się do tego przyzwyczaić i zarzucała długo krewnym, że była oszukiwana przez całe życie.

Na Wspólnej, Anna (Agnieszka Suchora), Joanna (Anna Cieślak)

Na Wspólnej, Anna (Agnieszka Suchora), Joanna (Anna Cieślak)

Jon i Daenerys „Gra o tron”

Zanim okazało się, że John Snow (Kit Harington) jest bratankiem Daenerys (Emilia Clarke) a ona jego ciotką, para poznała się, pokochała i uprawiała ze sobą seks.

Zobacz też: Dom pod dwoma orłami. Powstaje nowy historyczny serial z plejadą polskich gwiazd. Znamy szczegóły!

Gra o tron - John Snow (Kit Harington), Daenerys (Emilia Clarke)

Gra o tron – John Snow (Kit Harington), Daenerys (Emilia Clarke)

Marysia i Michał „M jak miłość”

Maria Zduńska (Małgorzata Pieńkowska) to owoc pozamałżeńskiego romansu Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska) z Zenonem Łagodą (Emil Karewicz). Barbara nie powiedziała mężczyźnie, który szykował się do wyjazdu do Stanów, że ma córkę. Łagoda wrócił przed śmiercią do Grabiny wraz ze swoim synem Michałem (Paweł Okraska). Dopiero wtedy rodzeństwo się poznało.

Sprawdź: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?

M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Michał Łagoda (Paweł Okraska)

M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Michał Łagoda (Paweł Okraska)

 


×
×