„Zniewolona”: Gwiazdy serialu zapraszają na ostatni odcinek. To wideo nagrali specjalnie dla polskich fanów!

Dziś Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek serialu Zniewolona. Z tej okazji gwiazdy produkcji nagrały dla Was wideo. Koniecznie zobaczcie, jak mówią po polsku!
Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk

Dzisiejszy wieczór należy do Zniewolonej. O godzinie 20:35 w TVP1 będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek produkcji, która okazała się hitem tego lata. Losy serialowej Katii (Katerina Kowalczuk) śledziło średnio 3 miliony widzów! To szalenie wysoki wynik biorąc pod uwagę fakt, że wiele zainteresowanych mogło przecież przebywać na wakacjach bez potrzeby czy możliwości oglądania telewizji.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Zniewolona: Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

Nikołaj (Mark Drobot) dowiedzie przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij (Michaił Gawriłow) sam się postrzelił. Oznajmi, że ukradł on ordery i zabił Aleksieja Kosacza (Alaksiej Jarawienka). Na ekranie ku zaskoczeniu widzów kolejny raz pojawi się Czerwiński. Dowie się, że jego majątek ma trafić na licytację i z rozpaczy odbierze sobie życie. Zdruzgotana tymi wydarzeniami Natalia (Hanna Sahajdaczna) wstąpi do zakonu.

Doroszenko zacznie planować wyjazd do Europy. Niespodziewanie pojawi się jednak Elena i to pokrzyżuje mu plany. Żadan (Maksim Radugin) prowadzi negocjacje w sprawie Katii (Katerina Kowalczuk). Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Wybawca kupi Czerwinkę i da wolność poddanym, na koniec oświadczy się Wierbickiej. W finale zobaczymy ślub Katii, ale niestety nie spodziewajcie się happy endu…

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Gwiazdy serialu Zniewolona zapraszają na ostatni odcinek

Alaksiej Jarawienka, Michaił Gawriłow oraz Katerina Kowalczuk z okazji finałowego odcinka nagrali wideo specjalnie dla polskiej widowni.K Koniecznie to obejrzyjcie!

Przypominamy, że tylko Polacy mają zaszczyt oglądać już finał Zniewolonej. Fani serialu z Ukrainy dopiero rozpoczęli drugi sezon, to znaczy, że finałowy odcinek zobaczą dopiero w październiku!

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu „Zniewolona”


×
×