Do obsady „M jak miłość” dołączyła nowa gwiazda. To mama prowadzącej „Dzień dobry TVN”!

M jak miłość wzbogaciło się o kolejną gwiazdę. Niebawem w serialu pojawi się Halina Rowicka, niezapomniana Ewa Talar z serialu Dom. W jaką rolę wcieli się tym razem?
Do obsady "M jak miłość" dołączyła nowa gwiazda. To mama prowadzącej "Dzień dobry TVN"!

Halina Rowicka zagra w „M jak miłość”

68-letnia aktorka wystąpi w M jak miłość w roli ciotki Madzi Marszałek (Anna Mucha), Bożeny. Madzia skontaktuje się z nią przed swoim ślubem. Będzie miała ku temu ważny powód. Przypomni sobie, że ciotka ma broszkę jej nieżyjącej mamy (Marta Klubowicz) i postanowi ją odzyskać, by założyć ją na ślub i w ten sposób uczcić pamięć o matce. Ale Madzia nie wybierze się do starszej pani po te cenna pamiątkę. Wyśle do Bożeny narzeczonego Andrzeja (Krystian Wieczorek) oraz tatę (Emilian Kamiński). A ciotka wcale nie będzie chciała oddać cennego precjoza Madzi…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1479) Iza odejdzie od Marcina? Nie daruje mu życia w kłamstwie

Skończy się to wszystko karczemną kłótnią! Zdradzimy jednak, że ostatecznie obie panie dojdą do porozumienia. Wygląda też na to, że Bożena może na dłużej zagościć w M jak miłość. Ciekawe, czy rola w serialu rozwinie się i Bożena będzie miała okazję namieszać w życiu nowożeńców? Kto wie, może zacznie matkować Madzi. Oby tak właśnie się stało bo Halina Rowicka to stanowczo niedoceniona, a tak lubiana przez widzów aktorka.

Czytaj: Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

To świetna wiadomość dla wielbicieli Haliny Rowickiej, ale też dla niej samej. Ta aktorka to mama prezenterki TVN Anny Kalczyńskiej. Kilka miesięcy temu aktorka straciła ukochanego męża, także aktora Krzysztofa Kalczyńskiego. Dla gwiazdy praca w serialu może być nie tylko rozrywką i sposobem na większa emeryturę ale i terapią po odejściu męża.

Ostatnio aktorka grała przede wszystkim epizody w serialach. Widzieliśmy ją m.in w Lekarzach, Wojennych dziewczynach, Drugiej szansie czy Przyjaciółkach. Ostatnio możemy ja też oglądać we wzruszającej reklamie świątecznej Allegro.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1479) Dramatyczny poród Niny. Leszek będzie musiał przekazać jej tragiczne wieści o śmierci dziecka


×
×