Henryk Talar, gwiazda serialu „Archiwista” został właśnie ojcem?!

Obok takiej informacji nie sposób przejść obojętnie. Według Super Expressu 74-letni aktor, którego oglądamy właśnie w serialu Archiwista ma trzymiesięcznego syna!
Archiwista, Henryk Talar, Paulina Gałązka

CO SIĘ WYDARZY W 2 ODCINKU  SERIALUARCHIWISTA”? EMISJA W PIĄTEK 17.01.2020 NA ANTENIE TVP1 

Wiekowy aktor raczej nie słynie z mówienia o swoim życiu prywatnym na lewo i prawo. Dlatego jego wyznanie o tym że właśnie został ojcem  wprawiło w osłupienie. Wcześniej Talar był żonaty. Ma dorosłą córkę Zuzannę, dla której w dzieciństwie, jak wielokrotnie wyznawał w wywiadach, nie miał czasu. Dziewczynka częściej widziała ojca na telewizyjnym ekranie…

– Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia – wyznał Henryk Talar Super Expressowi. – Idę drogą Karola Strasburgera – dodał.

Obaj panowie grali przecież w innym legendarnym serialu Polskie drogi. W nim talar wcielał się w gestapowca. Starsburger zaś grał członka polskiego podziemia.

Czytaj: Joanna Liszowska mogła zginąć na planie serialu „Przyjaciółki”

Niedawno z kolei  miała miejsce premiera serialu Archiwista, dość ciepło przyjętego przez widownię. Talar gra w nim zgrzybiałego opiekuna policyjnego archiwum Henryka Mikosa. Pomaga mu młodziutka policjantka. Ta para rozwiązuje sprawy, nierozwiązane w przeszłości.

W 2.odcinku  serialu policjant Tomasz (Mateusz Kmiecik) przychodzi do archiwum po akta dotyczące Pawła Woźniaka (Miron Jagniewski), który wdał się w zatarg z dilerami. Przy okazji wychodzi na jaw, że cztery lata wcześniej był on świadkiem w sprawie zabójstwa Justyny Poltz (Martyna Peszko). Kobieta zginęła w hotelu w czasie imprezy integracyjnej firmy Carlson, w której piastowała wysokie stanowisko.

Czytaj: Iga Krefft odejdzie z M jak miłość?

O jej uśmiercenie oskarżono Ireneusza Rułkowskiego (Wojciech Urbański), znalezionego nieprzytomnego w pokoju denatki. Jego przyjaciele Maciej Graczak (Rafał Maćkowiak) i Paweł Woźniak zeznali, iż chłopak miał obsesję na punkcie Justyny i sporo wypił feralnego wieczoru. Choć wydaje się, że fakty układają się w logiczną całość, Henryk ma masę wątpliwości. Oczywiście dzieli się nimi z Zuzią (Paulina Gałązka), która chce się włączyć w sprawę, jednak Stachura stanowczo protestuje. Nie chce narażać dziewczyny na kontakty z handlarzami narkotyków.


×
×