Ich ojcowie też grają! Które serialowe gwiazdy mają ojców aktorów?

Mówi się, że Jabłko pada niedaleko od jabłoni.  faktycznie wśród naszych serialowych gwiazd często jest tak, że ich ojcowie wykonują dokładnie ten sam zawód co synowie i córki. Które serialowe gwiazdy mogą się poszczycić ojcami aktorami?
Andrzej Grabowski, Zuzanna Grabowska

 Katarzyna i Zuzanna Grabowskie

Ich tata to oczywiście niezapomniany Ferdek ze Świata według Kiepskich czyli Andrzej Grabowski. Obie pociechy tego uznanego i świetnego aktora zostały aktorkami. Zuzannę możemy podziwiać w serialu La La Poland i czasem w O mnie się nie martw. Tam  gra też mąż Zuzanny, Paweł Domagała. ,Natomiast jej młodsza siostra Kasia  gra główną rolę w Zakochanych po uszy

Mateusz Banasiuk

Tata gwiazdy Barw szczęścia  Stanisław Banasiuk to przede wszystkim aktor teatralny. Ale często pojawia się w epizodach  serialowych. Ostatnio wcielał się chociażby w pacjenta hospicjum w którym pracował Łukasz Wojciechowski (Kuba Józefowicz). Stanislaw Banasiuk marzy o tym, by kiedyś zagrać ze swoim synem w jednym serialu.

 Mikołaj Krawczyk

Tatą gwiazdora serialu Przyjaciółki jest aktor Mirosław Krawczyk, którego kojarzą świetnie fani seriali, w których ze względu na  godną aparycję zazwyczaj grywa lekarzy.  Dziś jest przede wszystkim aktorem gdańskiego teatru Wybrzeże.

Olga Frycz

Olga może obecnie narzekać na brak pracy. Od odejścia z M jak miłość nigdzie nie zagrała. Ale za to jej tata Jan Frycz jest naprawdę rozrywanym gwiazdorem.  Wśród najlepszych jego kreacji można wymienić występ w Ślepnąc od świateł. W tym roku zobaczymy go w dwóch serialach – w Osieckiej jako Wiktora Osieckiego oraz  w Domu pod Dwoma Orłami, gdzie także gra ojca głównej bohaterki!

Maciej Musiał

W tym duecie to zdecydowanie  syn jest bardziej znany od swego taty (tego możecie kojarzyć z kampanii wizerunkowej Canal Plus).  Andrzej Musiał obecnie gra w Koronie królów Sędziwoja oraz patologa w Ojcu Mateuszu. Maciej jest zdecydowanie najszybciej rozwijającym się polskim aktorem. A po Wiedźminie – z widokami na międzynarodową karierę.

View this post on Instagram

Sweetfocia z tatą #papa

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

 


×
×