Ula Mostowiak zniknie z „M jak miłość”? Iga Krefft przerwała milczenie

Ula odejdzie z M jak miłość? Grająca Ulę Lisiecką Iga Krefft postanowiła zrobić sobie w styczniu małe wakacje. Czy jednak aktorka wróci po niej do grania w serialu?
Metamorfoza Igi Krefft, Ula z "M jak miłość" rozjaśniła brwi

Gwiazda M jak miłość wyjawiła w swoich mediach społecznościowych, że robi sobie przerwę po bardzo intensywnych miesiącach w jej życiu: wydaniu debiutanckiej płyty jako Ofelia i przeprowadzce do nowego lokum.

„Teraz chcę odpocząć. W związku z tym, już w styczniu wyruszam z moim partnerem do Azji, żeby zwiedzić m.in. Indonezję „wyznała w wywiadzie dla magazynu Tele Tydzień.

A na Instagramie przedstawiciela sprawę jeszcze bardziej szczegółowo:

„Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży?Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału”- napisała.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1486): Ostatnie słowa Niny przed śmiercią. była kochanka Leszka popełni samobójstwo!

Iga oczywiście wybiera się w podroż z narzeczonym, aktorem i scenarzystą Wiktorem Ejryszewem. On kiedyś też zagrał epizodzik w M jak miłość. Para od dawna planowała długą podróż.

View this post on Instagram

Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży????Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału???? Nie mniej jednak chciałam wam bardzo podziękować za wszystkie wasze wiadomości, za to że jesteście tak żywo zainteresowani trasą i tym co się muzycznie dzieje ❤️ Będę wam na bieżąco dawać znać co i jak. Naprawdę dziękuję, że jesteście ze mną. Czekam na was abyśmy tej wiosny pośpiewali razem. TO BĘDZIE NASZ ROK #ksiegiofeliowe

A post shared by O F E L I A (@ofeliaigakrefft) on

Czy jednak po powrocie z Azji Iga Krefft wróci do pracy w M jak miłość? Niestety, niewiele na to wskazuje. Możliwe jest, że scenarzyści serialu, po pogodzeniu uli z mężem wyślą ich być może do innego miasta lub kraju.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1491): Seryjny gwałciciel sprawcą ciąży Lilki?

Cały czas bowiem mąż Uli czyli Bartek (Arkadiusz Smoleński), może spotkać swych kolegów z więzienia lub ze swej kryminalnej przeszłości. A ci chcieliby zapewne, by Lisiecki dla nich pracował, robiąc nie do końca zgodne z prawem rzeczy. Na to jednak Bartek nigdy nie pójdzie, ponieważ obiecał żonie całkowite zerwanie z przestępczą działalnością.


×
×