Iga Krefft pobita? Aktorka udostępniła koszmarne zdjęcie, które zrobiła zaraz po zdarzeniu!

Aktorka z serialu M jak miłość opublikowała niepokojące zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że... oberwała! Kto jej to zrobił? Już wszystko Wam wyjaśniamy.
Iga Krefft pobita? Aktorka udostępniła koszmarne zdjęcie, które zrobiła zaraz po zdarzeniu!

Iga Krefft udostępniła niedawno fotkę, na której nie wygląda dobrze. I choć nie wiemy za wiele, przypuszczać można, że to zdjęcie z planu M jak miłość. Aktorka wciela się tam w postać Uli Mostowiak. Córka Marka (Kacper Kuszewski) przed wakacjami poślubiła Bartka (Arkadiusz Smoleński), a to były bandzior!

W nowych odcinkach M jak miłość będzie się wiele działo, bo świeżo upieczona pani Lisiecka zdecyduje się na skok w bok i to ze swoim byłym kochankiem! Janek (Tomas Kollarik) jest policjantem i nie pochwala związku Uli z recydywistą. Nie mówiąc już o tym, że po prostu cały czas ją kocha i najchętniej wyrwałby ją ze szponów byłego gangstera.

Zapowiada się więc niezła walka. Możliwe, że pewnego dnia panowie staną twarzą w twarz, a w ich starciu ostatecznie ucierpi Ula. Znając ją, będzie chciała ich od siebie rozdzielić i po prostu oberwie. Aktorka podpisała zdjęcie dość tajemniczo „ubrudził się dżemem” – ale na dżem to nie wygląda. Myślicie, że to charakteryzacja? A może aktorka zwyczajnie robi sobie żarty z widzów serialu i nic podobnego nie będzie miało miejsca? O szczegółach dowiemy się dopiero jesienią, gdy kręcone właśnie odcinki M jak miłość trafią na antenę TVP2.

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Zobacz: Iga Krefft pokazała się w wersji topless! Serialowa Ula z „M jak miłość” to prawdziwa diablica! Kusi prawie jak Anja Rubik!

Zobacz: Producenci “M jak miłość” zniszczyli pamiątkę po Lucjanie. Szokującego posunięcia twórców serialu nie spodziewała się nawet Teresa Lipowska


×
×