To koniec Uli z „M jak miłość”! Ofelia Iga Krefft wydała debiutancką płytę

Jest uwielbianą przez widzów Ulą z M jak miłość. Ale od 15 listopada jest też lepiej znana wielbicielkom muzyki, bo właśnie, jako Ofelia wydała swoja debiutancką płytę. Jaką muzykę  gra serialowa gwiazda?

To koniec Uli z "M jak miłość"! Ofelia Iga Krefft wydała debiutancką płytę!

Iga wydała swoją debiutancką płytę Ofelia, na którą składa się 12 utworów. Single promujące album – Tu i Zaraz  już spodobały się polskim słuchaczom.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1477) Michał zrobi z Asi bohaterkę powieści erotycznej? Co na to Chodakowska?

Drodzy. Dzisiaj nastała ta chwila, kiedy mogę wam w końcu powiedzieć, że od 15 listopada będziecie mogli nabyć mój wyczekany, wymarzony, wyproszony, wymodlony album. Oddam go w ręce jak swój własny pamiętnik, tak go traktujcie –  napisała Iga-Ofelia na swoim profilu na Instagramie.

Producentem płyty jest Jurek Zagórski, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Maria Peszek, Natalia Przybysz czy Krzysztof Zalewski. Do każdego utworu  aktorka  sama wykonała ilustracje, które można zobaczyć między innymi w serwisie Spotify.

Zobacz koniecznie: Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

A jakie są  piosenki serialowej Uli? Piękne, refleksyjne. Na pewno spodobają się wielbicielom takich artystów jak Mela Koteluk, Daria Zawiałow czy zespołów Ballady i romanse oraz Kwiat jabłoni. A jak sama artystka pisze o swych utworach?

Ofelia wydaje się znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje”, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku.

Czy to oznacza, że Iga Krefft chce teraz koncentrować się na karierze muzycznej? Prawdopodobnie tak, i niewykluczone, że jej watek niebawem się w M jak miłość rozwiąże. Czy jej bohaterka wyjedzie na zawsze z Grabiny? Takie były plany. W końcu Ula już zaproponowała Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), żeby przenieśli się do Australii…

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!


×
×