Waldemar Obłoza pochwalił się dorosłym synem. To niezły przystojniak! Już robi karierę na szklanym ekranie

Waldemar Obłoza skradł serca widzów Na Wspólnej już kilkanaście lat temu. Niewielu z Was pewnie wie, że aktor ma bardzo przystojnego syna, który z resztą idzie w jego ślady! Kim jest Igor Obłaza? Sprawdziliśmy.

Waldemar Obłoza już od 2003 roku wciela się w rolę serialowego Romana w Na Wspólnej. Widzowie pokochali jego postać, choć nie jest ona krystalicznie czysta. Ekranowy Roman nieraz był już na dnie, pił, stracił żonę i co rusz wpadał w nowe tarapaty. Odkąd jest z Honoratą (Aleksandra Konieczna), jego życie trochę zwolniło. Nie znaczy to jednak, że Hoffer ma całkiem spokojną głowę. Wybryki po pijaku ciągle mu się zdarzają, nie brakuje też zmartwień związanych z prowadzeniem firmy budowlanej. Na szczęście nie samym serialem Waldemar żyje. Aktor grywa także na deskach teatru.

Zobacz: Waldemar Obłoza już zawsze będzie Romanem z „Na Wspólnej”. Zobaczcie, do czego się przyznał!

Dziś na premierze spektaklu O co biega w Teatrze Capitol, aktor pojawił się z synem. Igor Obłoza to prawdziwy przystojniak, którego z resztą możecie też kojarzyć ze szklanego ekranu.

Kim jest Igor Obłoza?

31-latek jest synem z pierwszego małżeństwa Waldemara Obłozy. Przystojny brunet poszedł w ślady sławnego ojca. Grał w wielu produkcjach pełnometrażowych, np w: Warsaw by Night, Facet (nie)potrzebny od zaraz, Córki dancingu, Wszystko, co kocham, Moja Australia, czy Miasto 44. Igor grywał też w serialach. Nie zdziwi Was pewnie fakt, że ma na swoim koncie rolę w Na Wspólnej, gdzie wcielał się w kolegę Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka) z uczelni. Czujni widzowie znajdą go także z serialu Uwikłani, który był emitowany w 2015 roku.

Zobacz: Marta Wierzbicka wróci do “Na Wspólnej”, ale nie sama. Kim jest nowy chłopak Oli Zimińskiej?

Dzisiejszy wieczór należał właśnie do niego. Syn Waldemara Obłozy przed obiektywami czuł się znakomicie i pozował fotoreporterom na ściance tak, jakby robił to niemal codziennie. Na dodatek nie zabrakło czułości i uścisków z ukochanym ojcem. To tylko dowodzi, jak bardzo są sobie bliscy. Nas takie widoki bardzo cieszą 🙂


×
×