Ilona Zdybicka wyjdzie na wolność? Znamy prawdziwego mordercę Wyszoły z „Na Wspólnej”! [ZDJĘCIA]

To już koniec wielkiej tragedii Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek) z Na Wspólnej! W odc. 2909. serialu, który TVN pokaże 15 lipca, Ilona w końcu wyjdzie z aresztu i wróci do domu! Ilona opuści ohydne mury aresztu, bo znajdzie się prawdziwy zabójca Wszoły (Marek Kasprzyk)!
Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" wyjdzie na wolność?

W Na Wspólnej Zdybicka nigdy nie przyznała się do zabójstwa, choć usiłowano jej to wmówić i zmusić do przyznania się do niepopełnionej zbrodni. Na szczęście policja wreszcie namierzy i zatrzyma prawdziwego sprawcę. Kim jest złoczyńca? To mąż jednej z rozlicznych kochanek Wszoły, niejaki Słupek (Paweł Ławrynowicz). Jak policjanci go odnajdą?

W odc. 2898. Na Wspólnej, Iga (Lidia Sadowa) wreszcie zacznie wierzyć, że Ilona mówi prawdę i nie maczała palców z zabójstwie naczelnika. Zacznie się jej wydawać, że Wszołę mogła zabić Jolanta Słupek, jedna z byłych kochanek urzędnika. Jednak zawodowy partner policjantki, Robert (Dariusz Wnuk) uzna, że ta teoria nie trzyma się kupy. Do głosu dojdzie patolog, robiący sekcję zwłok Wszoły. Napisze on w raporcie, że tak silne ciosy mógł zadać tylko mężczyzna. Pojawi się wątek, że Ilona mogła mieć wspólnika, który wykonał za nią zabójstwo, czyli na przykład męża Maksa (Adam Fidusiewicz), ale ostatecznie zostaną one obalone. Na szczęście wszelkie argumenty wreszcie przekonają prokuratora Walewskiego (Maciej Kosmala) który wypuści Ilonę, która była gotowa zagłodzić się tam na śmierć.

Na wolności przywita ją cała rodzina łącznie z mężem Maksem, synkiem Wiktorem (Kajetan Borowski) i teściową Izabelą (Anna Korcz). Ciekawe, co ze swoich więziennych wspomnień Ilona opowie bliskim? Czy przyzna się do tego, że została niemal zgwałcona? Z pewnością te niemiłe wspomnienia odbiją się na psychice Zdybickiej. I o ile do tej pory była twardą sztuką, teraz może zmienić się nie do poznania.

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka zagłodzi się na śmierć? Nie wytrzyma presji za kratkami

Zobacz: Marta Wierzbicka wraca do “Na Wspólnej”! Na długo? Wiemy, jak potoczą się losy Oli Zimińskiej!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” właśnie dołączyła do obsady “Na Wspólnej”! Takiej rewolucji w serialu TVN-U nikt się nie spodziewał


×
×