Inga i Maks wezmą ślub? Aktorka z „Przyjaciółek” nawet nie kryje się ze zdjęciami w śnieżnobiałej sukni!

Małgorzata Socha, którą doskonale znacie jako Ingę z Przyjaciółek, opublikowała właśnie zdjęcia w sukni ślubnej! Czy to znaczy, że jej bohaterka znów wyjdzie za mąż?
Inga i Maks wezmą ślub? Aktorka z "Przyjaciółek" nawet nie kryje się ze zdjęciami w śnieżnobiałej sukni!

W Przyjaciółkach Inga nigdy nie miała szczęścia w miłości. Były mąż (Adam Adamonis) ją zdradzał, potem trafiała na samych przygodnych gości. Spotykała się między innymi z sąsiadem dentystą (w tej roli Filip Bobek). Flirtowała także ze swoim szefem (Kamil Maćkowiak). Poszła do łóżka z fotografem (Konrad Eleryk) zdradzając tym samym swojego partnera i ojca młodszej córki (mowa o Robercie, którego grał Krzysztof Wieszczek). Można tak wyliczać…

Teraz trafił jej się niedostępny Maks (Mateusz Janicki). Szalenie przystojny koleś, który liczy tylko na seks. To z resztą nie jest żadna niespodzianka, bo już na pierwszym spotkaniu mówił, że nie szuka związku w typowym tego słowa znaczeniu. Indze taki stan rzeczy szybko zaczął przeszkadzać. Po pierwsze w mgnieniu oka straciła dla niego głowę. Po drugie, jej córki zaczęły darzyć go sympatią – a to już poważna sprawa!

Co więc wydarzy się w nowych odcinkach Przyjaciółek? Czy Inga wyjdzie za Maksa, który bronił się przed tym na wszystkie sposoby? To mało prawdopodobne. Inga rzuciła go przecież w finale 13. sezonu Przyjaciółek i niewiele wskazuje na to, by amator łóżkowych igraszek teraz o nią zabiegał.

Najnowsze zdjęcia aktorki pochodzą z innego planu – z filmu Jak poślubić milionera. W tej samej produkcji gra także Anita Sokołowska, czyli Zuza z Przyjaciółek i to właśnie jej obecność mogła zmylić widzów najbardziej. Ślubu Ingi w 14. sezonie Przyjaciółek nie będzie. Na ślubnym kobiercu zobaczymy jednak inną bohaterkę. Którą? Zobacz tu: Tajemniczy ślub w serialu „Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×