Ireneusz Czop dołączył do obsady serialu TVN. To on będzie nowym kochankiem „Chyłki”?! Znamy pikantne szczegóły

Wspaniała wiadomość dla fanów Ireneusza Czopa. Aktor dołączył do obsady serialu Chyłka. Kasacja. Zagra tam policjanta Szczerbińskiego, kochanka głównej bohaterki. Poznaj szczegóły!
Chyłka. Filip Pławiak, Magdalena Cielecka, Ireneusz Czop

Ireneusza Czopa nie trzeba przedstawiać fanom seriali. Był świetny jako pierwszy mąż Wiktorii Consalidy, doktor Tomasz Rzepecki w Na dobre i na złe. Równie wiarygodnie wypadł w serialu Komisarz Alex, gdzie grał policjanta pantoflarza Puchałę. Zagrał też świetnie szefa agencji wywiadu w Nielegalnych.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN 2019 z udziałem gwiazd: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Marina, Monika Olejnik

Aktor często grywa mundurowych. W swojej najnowszej roli także będzie mógł wcielić się w policjanta stołecznej komendy, który z czasem zostaje kochankiem oraz informatorem Joanny Chyłki, którą gra Magdalena Cielecka. Choć w książkach Remigiusza Mroza ten związek jest raczej typową relacją dla seksu, w serialu prawdopodobnie ten wątek będzie pogłębiony. No bo aż żal byłoby nie wykorzystać talentu zarówno Czopa, jak i Cieleckiej oraz Filipa Pławiaka, który gra zakochanego w swej mentorce aplikanta Zordona. Ta uczuciowa konfiguracja zapewne sprawi, że w serialu nie zobaczymy już Piotra Stramowskiego, który w pierwszej części serialu grał kochanka Joanny Chyłki.

Zobacz: Zabójstwo w „Na Wspólnej”! Weronika Roztocka dopuści się koszmarnej zbrodni. Przyzna się do winy?

Być może też z serialowej adaptacji powieści Remigiusza Mroza dowiemy się jeszcze więcej o przeszłości Joanny. Być może uważnie zostanie potraktowany wątek pogłębiającego się alkoholizmu ambitnej prawniczki. Jej uzależnienie ma swoje źródło w dzieciństwie Chyłki. Pani mecenas nie jest w stanie zapomnieć, że była ofiarą molestowania seksualnego, na które naraził ją jej własny ojciec (Jerzy Schejbal)!

W drugiej serii Chyłki sprytna prawniczka i jej aplikant będą usieli zająć się obroną psychopatycznego Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), syna jednego z najbogatszych Polaków (Artur Żmijewski). Mężczyzna oskarżony o to, że zabił kilka osób, a następnie spędził razem z nimi 10 dni w mieszkaniu. Langer Junior nie chce rozmawiać z prawniczką i w wyniku oporu klienta Chyłka przegrywa sprawę. Z powodów ambicjonalnych zdecyduje się skierować wyrok do kasacji. Tak przedstawia się pobieżnie treść książki Mroza.

Zobacz: Kinga Zduńska w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Atak przebiegłego przestępcy w „M jak miłość” zrujnuje jej życie!

Nie wiadomo, w jakim stopniu scenarzyści korzystali z powieści przy budowaniu fabuły. Jedno jednak wiadomo na pewno. Druga część przygód Joanny Chyłki na pewno nie będzie ostatnią. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zapewnił, że powstaną nowe odcinki, bo po prostu znaleźli idealną aktorkę, która potrafiła unieść tę trudną rolę.


×
×