Iza z „Barw szczęścia” zrujnuje małżeństwo Kasi i Łukasza! „To idzie w bardzo ciekawym kierunku” zdradziła Agnieszka Warchulska

Łukasz (Michał Rolnicki) gorzko pożałuje, że oddał swoje nasienie do kliniki leczenia niepłodności. Choć jest z Kasią (Katarzyna Glinka)  która skorzystała z jego materiału genetycznego, sielanka się skończy. Wszystko przez matkę jego kolejnej córki, o której istnieniu dopiero się dowiedział!
Barwy szczęścia - Iza i Łukasz

W Barwach szczęścia Iza (Agnieszka Warchulska), która również ma dziecko dzięki plemnikom Łukasza, chce znowu wykorzystać Sadowskiego. Czy przez to zniszczy rodzinne szczęście Kasi i jej partnera?

Dziennikarz już wie, że ma córkę z nieznaną wcześniej kobietą. I nie jest z tego powodu szczęśliwy.

– Jest ekstrawertyczną, bezpośrednią malarką. Wszystkich oczarowuje. Tylko Łukasz ma z nią problem. Bo jest ojcem jej dziecka. Paulinki – mówi o swojej bohaterce w Kulisach Barw szczęścia Agnieszka Warchulska.

Kobieta zrobi wszystko, żeby stać się częścią życia Sadowskiego i jego ukochanej. Wręcz osaczy go swą osobą. Paulinka (Lena Jastrzębska) będzie chodziła na te same zajęcia, co mały Ksawery, jej przyrodni braciszek. Dzieci bardzo się polubią, choć nie będą świadome, że są biologicznym rodzeństwem.

Cwana z niej bestia!

Iza zaczęła też współpracę z Kasią. Bożena (Marieta Żukowska) zatrudniła ją w hotelu ją, by zajęła się zmianą dekoracji i namalowała kilka obrazów. Iza prowadzi też kurs plastyczny, na który chodzą Regina (Ewa Serwa) i Waleria Koszyk (Ewa Ziętek). Jednym słowem, seksowna malarka chce koniecznie zaistnieć w każdym aspekcie życia Łukasza. Wszystko po to, by mieć z nim jeszcze jedno, równie udane co Paulinka, maleństwo. A skoro miałaby z nim dwójkę maluchów, Sadowski zapewne wybrałby życie u boku malarki, a nie Kaśki Górki.

– To sytuacja, która może całkowicie odwrócić sytuację Łukasza i Kasi. A Łukaszowi jest teraz dobrze. On już ma świadomość. że to jego dziecko. Targają emocje: i te pozytywne i negatywne– mówił Michał Rolnicki w Kulisach Barw szczęścia.

Ciekawe, czy Izie uda się przeciągnąć Łukasza na swoją stronę…

To idzie w bardzo ciekawym kierunku – zdradza Warchulska w Kulisach Barw szczęścia dodając, że jej bohaterkę czeka… duża przemiana i kilka naprawdę ciężkich decyzji. Ale na razie jest na najlepszej drodze, by rozwalić rodzinne szczęście Łukasza.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z „Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Franek trafi do więzienia? Odpowie za spowodowanie wypadku podczas szkolnej wycieczki


×
×