×

Iza z „M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Aneta (Ilona Janyst) zniknęła z M jak miłość kilka miesięcy temu, bo aktorka zaszła w ciążę. Teraz jej bohaterka wróci, a dobrze wiecie, że lubi namieszać!

Największa intrygantka M jak miłość wraca do gry! Ilona Janyst po porodzie nie zdecydowała się na to, by wykorzystać urlop macierzyński. Wróciła do pracy na plan kultowego serialu telewizyjnej Dwójki. Jeśli myśleliście, że Aneta zniknie z życia Olka (Maurycy Popiel) na dobre, to byliście w błędzie!

Kryńska może jednak nie zdawać sobie sprawy z tego, że jej były ukochany prowadzi bardzo rozwiązły tryb życia. Wiecie przecież, że prowadzi równolegle dwa romanse – z Agą (Ina Sobala) i Agnieszką (Magdalena Walach). To szybko się nie skończy, a do akcji wkroczy Aneta. Znając ją zrobi pewnie coś, by zdemaskować kochliwego lekarza i w ten sposób pozbędzie się dwóch rywalek. Wtedy będzie miała większe szanse, by na nowo go w sobie rozkochać.

Zdjęcia zza kulis M jak miłość dowodzą także, że Aneta posunie się krok dalej! Zaprzyjaźni się z Izą (Adriana Kalska), żeby zbliżyć się do rodziny Chodakowskich? W takim wypadku Olek nie będzie mógł jej zignorować. Iza w powakacyjnych odcinkach zostanie przecież jego szwagierką. Możliwe nawet, że Aneta pojawi się na ślubie Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski), gdzie Olek najpewniej będzie świadkiem starszego brata. Okazja idealna, żeby na nowo zarzucić sidła! Ciekawe, czy Olek ulegnie jej po raz kolejny? A może Kryńska zmieniła się na lepsze i te wszystkie intrygi, o których teraz piszemy okażą się dalekie od rzeczywistości? Oj nie… To nie byłaby ona!

Zobacz: Aktorka “M jak miłość” urodziła! Całą ciążę udało się jej utrzymać w tajemnicy!

Zobacz: “M jak miłość” po wakacjach: Marcin chory z zazdrości o Agnieszkę. Nie zgodzi się na jej romans z Olkiem!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Może Cię zainteresować