×

Izabela Zwierzyńska wraca do „Barw szczęścia”, ale nie na długo. Iwona Pyrka będzie śmiertelnie chora!

Na to od dawna czekali fani Barw szczęścia. Grająca Iwonę Izabela Zwierzyńska wróci do Polski w bardzo dramatycznych okolicznościach. Czy ujdzie z życiem ze swej ostatniej misji na Ukrainie?

Dokładnie rok temu Iza Zwierzyńska zawiesiła swoją serialową w karierę i wyjechała do Londynu uczyć się aktorstwa. Ta absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej postanowiła się dalej kształcić . Dostała się do słynnej RADA – jednej z najlepszych szkół aktorskich świata. W podróż na Wyspy wybrała się z synkiem Franciszkiem.

Scenarzyści Barw szczęścia wymyślili oryginalny powód zniknięcia Iwony z serialu. W ubiegłym sezonie Iwona, dotknięta syndromem wypalenia zawodowego wyjechała na Ukrainę, ponieważ praca w przychodni była dla niej nie do zniesienia. Iwona postanowiła nieść pomoc lekarską w rejonach epidemii odry. Udało jej się przekonać bliskich, że nic jej się nie stanie, bo była szczepiona na tę zakaźną chorobę. Nie przewidziała jednego – że ta przygoda, mimo podjętych środków ostrożności, może się dla niej bardzo źle zakończyć.

Bo jak wynika z wieści nabiegających z planu Barw szczęścia, Iwona może jednak zachorować. A odra to bardzo groźna choroba. Ekstremalnie osłabia ona organizm, i to na wiele tygodni. Jest śmiertelnie niebezpieczna nie tylko dla maluchów. Dorośli mogą ją równie ciężko znosić. Przy odrze mogą się też pojawić liczne powikłania. Iwona, jako lekarka wie to doskonale.

Uspokajamy jednak fanów serialu Barwy szczęścia, że dziewczyna, choć zachoruje, wyjdzie z tego bez szwanku. Grający jej brata Marek Molak czyli serialowy Hubert opublikował zdjęcia, na których widać Iwonkę całą, zdrową i uśmiechniętą.

Gdzie teraz los pogna niesforną panią doktor? To okaże się dopiero po wakacjach. Wszystko to dlatego, że aktorka nie skończyła jeszcze swojej nauki w londyńskiej RADA. Być może znów zostanie wysłana w jakiś odległy zakątek świata, by tam nieść pomoc najbardziej potrzebującym?

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Kasia i Łukasz wezmą rozwód? Górka zabroni Ksaweremu widywać się z siostrą?

Zobacz: Dramatyczny poród Julity z “Barw szczęścia”. Dziecko Sałatków będzie ciężko chore?

Może Cię zainteresować