Jacek Kopczyński kontrowersyjnym znachorem w „Na dobre i na złe”. Adam zniknie z „M jak miłość”?

To nie jego pierwszy, a już trzeci raz na planie Na dobre i na złe, i oczywiście w trzeciej roli. Tym razem znany doskonale fanom M jak miłość z roli Wernera Jacek Kopczyński wcieli się w groźnego znachora. 
Jacek Kopczyński kontrowersyjnym znachorem w "Na dobre i na złe". Adam zniknie z "M jak miłość"?

W 2002 roku Jacek Kopczyński zagrał świadka groźnego wypadku w 106. odcinku Na dobre i na złe. Po raz drugi pojawił się w serialu w 2008 roku w 355. odcinku medycznego serialu.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453). Adam Werner zastąpi Kindze Piotrka. Małżeństwo Zduńskich przetrwa kryzys?

Tym razem Jacek Kopczyński jako Karol zostanie w szpitalu kierowanym przez Konicę (Robert Koszucki) na dłużej. Zobaczymy go w 749. odcinku Na dobre i na złe (emisja w środę 25.09.2019 o godzinie 20.40 w TVP2).

Wszystko zacznie się od tego, że do szpitala w Leśnej Górze trafi Franka (Magdalena Kacprzak) po podwójnej mastektomii i ze szczękościskiem. Towarzyszyć jej będzie tajemniczy Karol (w tej roli właśnie wystąpi Jacek Kopczyński). Kobieta będzie leczona na oddziale Barta (Piotr Głowacki).

A czym leczy pacjentów znachor Karol? Jego panaceum to lecznicza woda i okłady z ciecierzycy. I w szpitalu zacznie odwiedzać także innych pacjentów, prawdopodobnie chcąc ich przekonać do swoich alternatywnych metod leczenia. Na pewno w następnych odcinkach znachor Karol rozwinie swoja biznesową działalność w szpitalu. Ciekawe, czy naprawdę wierzy w działanie wody oraz ciecierzycy na poważne choroby…

Zobacz: M jak miłość (odc. 1453) Nina zniszczy związek Asi i Leszka? Była Kochanka Krajewskiego zacznie nękać Chodakowską

Jacka Kopczyńskiego możemy też oglądać w premierowych odcinkach M jak miłość. Pod koniec roku zaś przed Jackiem premiery aż dwóch filmów z jego udziałem: Chłopaki nie płaczą i Futro z misia.

Cieszę się, że mogę grać tak różne postacie jak Werner w M jak miłość, malarz w Śladzie i wyrachowany morderca w Ojcu Mateuszu-zapewnia aktor dodając, że zawsze jest otwarty na nowe propozycje.

Zobacz: Ile Anna Mucha zarabia w “M jak miłość”? Gwiazda sama to zdradziła” “Mnie płacą więcej za…”


×
×