Aktorzy „Barw szczęścia” odwiedzili Jacka Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ich uroczy prezent to dowód wielkiego wsparcia

Jacek Roznek ma wielkie szczęście. Tacy przyjaciele to prawdziwy skarb! Aktorzy z Barw szczęścia zrobili mu nie lada niespodziankę. Sprawdźcie!
Aktorzy "Barw szczęścia" odwiedzili Jacka Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ich uroczy prezent to dowód wielkiego wsparcia [ZDJĘCIE]

Jacku, zbieraj się, czekamy na planie! tak napisali wszyscy aktorzy i cała ekipa Barw szczęścia na ogromnej kartce. To prezent dla Jacka Rozenka, który kilka tygodni temu doznał udaru i przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym. Dzięki takim małym gestom i ogromnej swojej pracy ma się coraz lepiej.

Adrianna Biedrzyńska udostępniła w sieci zdjęcie, na którym widać 50-letniego Jacka Rozenka i ten wspaniały prezent. Jak widać, wszyscy przyjaciele na planie kibicują aktorowi.

Aktor Barw szczęścia obecnie jest w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym nad morzem, gdzie dochodzi powoli do sprawności i zdrowia. Na zdjęciu widać, że siedzi na rowerku rehabilitacyjnym.

W ośrodku aktora odwiedzają go tylko najbliżsi. Rozenek ma teraz czas, żeby nie tylko ćwiczyć odpocząć i dojść do siebie, ale i przemyśleć kilka rzeczy. Przed chorobą niestety można go było określić jako pracoholika.

Kiedy zatem wróci do swoich zajęć? Rehabilitacja w ośrodku przebiega dobrze, więc aktor ma nadzieję, że pod koniec wakacji będzie mógł znów wypełniać swoje obowiązki. Rozenek dostał już scenariusz Barw szczęścia ze swoimi scenami, które będzie musiał zagrać, gdy już wrodzi do sił. Oby udało się spełnić te zamiary, choć z pewnością będzie musiał się bardziej oszczędzać i pilnować diety. W dalszym ciągu też powinien ćwiczyć pod okiem rehabilitantów.

Jacek Rozenek w Barwach szczęścia gra byłego męża Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska). Spełniał się także jako mówca motywacyjny, lektor oraz aktor dubbingowy. To właśnie jego głos słychać w grach o Wiedźminie.

Jeśli chodzi o życie prywatne Rozenek był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Katarzyną, ma syna Adriana. Z kolei z Małgorzatą Rozenek-Majdan doczekał się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Para rozwiodła się w 2013 roku, ale pozostaje w znakomitych relacjach. Jeszcze przed chorobą Jacek spotykał się z aspirującą celebrytką Roksaną Gąską.

Zobacz: Jacek Rodzenek wraca do „Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!

Zobacz: Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej! Mamy nowe zdjęcia aktora z ośrodka

Zobacz: Roznegliżowana Adrianna Biedrzyńska na planie „Barw szczęścia”. Tak radzi sobie w upalne dni!


×
×