Jacek Rozenek opuścił ośrodek rehabilitacyjny. W jakiej jest formie?

Jacek Rozenek w maju przeszedł udar, który postawił jego karierę pod znakiem zapytania. Nie było pewne, co wydarzy się z aktorem, którego widzowie uwielbiają za rolę Artura Chowańskiego w Barwach szczęścia.
Jacek Rozenek

Jacek Rozenek wraca do zdrowia! Aktor po udarze miał trudności z poruszaniem się i wysławianiem. Po kilkumiesięcznych rehabilitacjach wychodzi właśnie z ośrodka w Gryfinie. Tam miał profesjonalną opiekę i pomoc fizjoterapeutów, dzięki którym szybko odzyskał sprawność i mowę – bez tej w jego zawodzie ciężko się obejść!

Jacek Rozenek opuścił ośrodek rehabilitacyjny

Wszystko wskazuje więc na to, że serialowy Artur Chowański wróci! Jacek Rozenek wraca do Warszawy, żeby zająć się pracą na planie produkcji TVP2. O wszystkim poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych:

Nareszcie … opuszczam dziś Ośrodek Rehabilitacji w Gryfinie. Praca czeka w Warszawie 🙂 Dziękuję za dobre słowo i intencje 🙂 Na zdjęciu moi opiekunowie Ola, Magda, Ola i Paweł. Na drugim ukochana dr. Marta Boot-Olejnik i właścicielka ośrodka cudowna Ewa.

Zobacz: Jacek Rozenek w pierwszym wywiadzie po udarze: “Byłem w stanie terminalnym”. Jak dzisiaj wygląda?

Aktor po udarze trafił do szpitala w Gryficach. Miał tam rewelacyjną opiekę. Dzięki ludziom tam, i ich profesjonalizmowi, dzisiaj mężczyzna czuje się już dobrze. Podczas ostatniej wizyty aktora w Pytaniu na śniadanie, Tomasz Wolny zauważył, że Jacek Rozenek “wygląda jak milion dolarów i zapytał, ile pracy trzeba włożyć, żeby po tak ciężkim udarze dojść do takiej formy:

Za tym stoi dużo godzin. Dużo. Sześć godzin rehabilitacji dziennie. Jeszcze jeden miesiąc przede mną i wtedy liczę, że dojdę do siebie.

Oczekiwane efekty najwyraźniej zostały osiągnięte.

Barwy szczęścia – powrót Jacka Rozenka

W nowych odcinkach Barw szczęścia, które zobaczymy w TVP2 już po wakacjach, Arturwyjedzie z Ewunią (Gabriela Ziembicka) z Warszawy! To znaczy, że czeka go kolejne starcie z Piotrem (Piotr Jankowski), który jest biologicznym ojcem dziewczynki. Ona jednak kocha Artura jak prawdziwego ojca i gdyby tylko mogła wybierać, to mieszkałaby właśnie z nim, a nie z tyranem, który zdradził i zostawił jej matkę (Katarzyna Zielińska).

Te odcinki Barw szczęścia z jego udziałem na pewno przyciągną przed telewizory masę stęsknionych i zmartwionych widzów. O tym jak rozwinie się jego wątek dowiemy się najpewniej zimą. Pamiętajcie, że serial kręcony jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do “Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!


×
×