Jacek Rozenek po chorobie wraca na plan „Barw szczęścia” [WIDEO]

Świetna wiadomość da fanów serialu Barwy szczęścia! Jacek Rozenek, który od kilku tygodni przebywał w szpitalu z powodu udaru, wraca do zdrowia. Już uczy się kwestii do nowych odcinków serialu.

Jacek Rozenek doznał udaru w połowie maja podczas objazdowej trasy teatralnej. Przez długi czas dochodziły bardzo niepokojące sygnały o jego stanie zdrowia. Informowano na przykład, że Rozenek nie mówi, nie chodzi i że nieprędko dojdzie do siebie. W tych trudnych chwilach Rozenka wspierała nie tylko jego obecna partnerka Roksana Gąska, ale też oczywiście jego synowie – Staś i Tadeusz z małżeństwa z Małgorzata Rozenek-Majdan, oraz oczywiście sama perfekcyjna pani domu. Ale nie tylko rodzina i bliscy, ale także koledzy z Barw szczęścia. O tym, że z Jackiem na szczęście jest coraz lepiej, poinformowała Adrianna Biedrzyńska, która opublikowała krótki film z jackiem, wciąż siedzącym na wózku:

– Jacek pozdrawia – napisała aktorka pod nagraniem.

– Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia – powiedział Jacek Rozenek ściskając scenariusz serialu. Zaprzeczył tym samym, że ma poważne kłopoty z artykulacją zdań.

To nagranie podbiło internet. W komentarzach fani życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno gwiazdę czeka długa rehabilitacja, choć wszystko jest na dobrej drodze, by Rozenek odzyskał pełną sprawność. Z pewnością ważnym elementem rehabilitacji będzie praca na planie: pomoże ona gwiazdorowi poczuć się sprawnym. Ciekawe, co dla jego bohatera w tej sytuacji wymyślą scenarzyści?

50-letni aktor od 2012 roku wciela się w rolę Artura Chowańskiego w Barwach szczęścia, To jeden z bardziej lubianych bohaterów serialu, choć sam wymierzył sprawiedliwość mordercy własnej zony, Marty (Katarzyna Zielińska). Aktor jest jednym z najpopularniejszych lektorów audiobooków. To też świetny aktor dubbingowy. mNa swym koncie ma role w Gwiezdnych wojnach, Batmanie i Ogniem i mieczem. Najbardziej jednak zasłynął z użyczenia swego głosu Geraltowi z Rivii w bestsellerowych grach Wiedźmin.

Zobacz: Jacek Rozenek nie może mówić i chodzić! Dramatyczne doniesienia mediów. Sprawę komentuje Roxie Gąska

Zobacz: Jacek Rozenek w ciężkim stanie trafił do szpitala! Aktora w trudnych chwilach wspiera ukochana Roxi Gąska!

Zobacz: Roxi Gąska wreszcie wyjawiła kulisy swojego kryzysu w związku z Jackiem Rozenkiem! Przerwała tajemnicze milczenie!


×
×