Jacek Rozenek po udarze mózgu wróci do pracy! Wiemy, co wydarzy się u jego bohatera z „Barw szczęścia”!

Widzowie Barwy szczęścia z pewnością zastanawiają się, co wydarzy się w wątku Artura Chowańskiego i czy grający go aktor w ogóle wróci do pracy... Na szczęście mamy dobre wieści dla fanów Jacka Rozenka!
Jacek Rozenek po udarze mózgu wróci do pracy! Wiemy, co wydarzy się u jego bohatera z "Barw szczęścia"!

Jacek Rozenek wróci na plan Barw szczęścia! Co prawda jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie, ale producenci zapewniają, że poczekają na aktora tyle ile będzie trzeba. Po tym, jak Jacek Rozenek w połowie maja doznał udaru mózgu, powoli wraca do zdrowia. Teraz przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie odzyskuje siły.

Jak donosi dwutygodnik Świat serialu aktor najprawdopodobniej jeszcze przed końcem lata pojawi się na planie, żeby zagrać kilka scen, które zobaczymy w premiowych odcinkach.

Co wydarzy się w życiu Artura Chowańskiego?

Podobno mężczyzna wyjedzie z Ewunią (Gabriela Ziembicka) z Warszawy! To znaczy, że czeka go kolejne starcie z Piotrem (Piotr Jankowski), który jest biologicznym ojcem dziewczynki. Ona jednak kocha Artura jak prawdziwego ojca i gdyby tylko mogła wybierać, to mieszkałaby właśnie z nim, a nie z tyranem, który zdradził i zostawił jej matkę (Katarzyna Zielińska).

My mocno trzymamy kciuki za aktora, który robi teraz co w jego mocy, żeby wrócić do gry. Pierwsze powakacyjne odcinki Barw szczęścia z jego udziałem na pewno przyciągną przed telewizory masę stęsknionych i zmartwionych widzów.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do „Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!

Zobacz: Jacek Rozenek traci majątek będąc w szpitalu! Tabloid ujawnił dokładną kwotę!


×
×