Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po drugiej ciąży. Jej plan treningowy spodoba się wszystkim świeżo upieczonym mamom

Agnieszka Sienkiewicz w lipcu została mamą po raz drugi. Teraz aktorka wraca do formy i traci zbędne kilogramy. Jak? To coraz częstsza praktyka młodych mam!
Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz jest drobna i filigranowa, ale ciąża zawsze wiążę się z dodatkowymi kilogramami. Tych warto pozbyć się jakiś czas po porodzie, by dobrze czuć się we własnym ciele. Aktorka z serialu Przyjaciółki w lipcu została mamą po raz drugi. Agnieszka opublikowała wtedy urocze zdjęcie zdradzając płeć i imię dziecka. Urocza Marysia ma już starszą siostrę, 3-letnią Zosię. Ekranowa Dorotka doskonale więc wie, jak przebiega okres połogu i kolejne miesiące po porodzie. Wie też, jak wrócić do formy.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: “Nie odpowiada instagramowym standardon”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Gwiazda zdradziła właśnie na swoim Instagramie, jaki jest jej sposób na powrót do dawnej sylwetki. A to coraz częściej praktykowane wśród młodych mam treningi z udziałem dziecka. Mamusie nie chcą lub nie mogą rozstać się z maluszkiem, więc to świetny kompromis! Ćwiczyć można, gdy dziecko leży w nosidełku lub wózku. Starszego maluszka można też położyć na macie i zaangażować go w zabawę.

Co ciekawe, tym razem aktorka postawiła na zajęcia z krav magi. To połączenie sztuk walki w zamyśle samoobrony. Marysia będzie miała wysportowaną mamę, z którą lepiej nie zadzierać!

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

A co z karierą aktorską Agnieszki Sienkiewicz? Cały czas możemy oglądać ją w Przyjaciółkach, gdzie grała już jak była w ciąży. Scenarzyści sprytnie ukryli jednak jej ciążowe krągłości. Dorotki w tym sezonie jest mniej niż poprzednio, bo Agnieszka chciała skupić się na sobie i rodzinie. To był dla niej ważny czas. Apelowała wtedy do widzów i prosiła o wyrozumiałość. Na szczęście z jej bohaterką nie wydarzy się nic złego. Jeśli Przyjaciółki powrócą z 15. sezonem, to z pewnością pojawi się tam przebojowa Dorotka.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz już nie zagra w “Przyjaciółkach”! Jak zakończy się wątek serialowej Dorotki?

 


×
×