Jak kończą się „Wielkie kłamstewka” i czy będzie 3 sezon na HBO? Możliwe, że piątka z Monterey wróci na ekrany [UWAGA SPOILER]

Po mocnym zakończeniu drugiego sezonu serialu Wielkie kłamstewka w HBO, fani zastanawiają się, czy produkcja wróci na antenę. Bo niby jego twórcy mówią, że to już finał. Jednak HBO chciałoby wyraźnie, żeby serial był kontynuowany!
Wielkie kłamstewka - czy będzie 3 sezon?

Jak zakończył się serial Wielkie kłamstewka? Cała piątka z Monterey zakończyła swoje sprawy. Jane (Shailene Woodley) wreszcie znalazła mężczyznę i zaakceptował go jej syn, owoc gwałtu. Bonnie (Zoe Kravitz) powiedziała mężowi, że go nie kocha i odetchnęła z ulgą, że matka po ciężkim udarze zmarła i nie musiała jej osobiście uśmiercić. Celeste (Nicole Kidman) wygrała sądową batalię o swoich synów z wredną teściową (Meryl Streep), ostatecznie pokazując jej, że jej syn Terry (Alexander Skarsgard), choć go kochała, był domowym katem. I to dzięki temu, co sam przyswoił sobie w dzieciństwie. Renata pozbyła się męża utracjusza, który zdradzał ją z nianią. Zaś Madeline (Reese Witherspoon) odnowiła ślub z mężem. Edem (Adam Scott). Ale nie urządziła wielkiej imprezy tylko kameralną uroczystość dla siebie i córek.

Ostatecznie jednak wszystkie panie wciąż dręczone wyrzutami po śmierci męża Celeste, którego ze schodów zepchnęła Bonnie, zgłosiły się solidarnie na posterunek w Monterey. I tak wygląda ostatnia scena drugiego sezonu. Bohaterki już nie będą walczyły z wyrzutami sumienia, zostawiły jednak swoje dzieci. Czy do nich wrócą? I czy powinna powstać trzecia seria, w której dowiemy się, co wydarzy się dalej?

Już teraz wiele osób szuka informacji na temat tego, kiedy odbędzie się premiera trzeciego sezonu Wielkich kłamstewek i czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana. Jednak scenarzysta i showrunner serialu, David E. Kelley bezlitośnie pozbawił fanów Wielkich kłamstewek nadziei na powstanie kolejnych odcinków.

– Pisaliśmy sezon drugi tak, jakby to był koniec – oświadczył scenarzysta.

Prawdopodobnie zatem 3. sezon Wielkich kłamstewek nie powstanie, problemem jest też zajętość wszystkich aktorek, a są to wielkie gwiazdy Hollywood.  Jednak dyrektor programowy stacji Casey Bloys nie odpuszcza. W rozmowie z TVLine: zdradził, że na antenie HBO chętnie widziałby serię trzecią.

– Kocham tę grupę ludzi – zrobiłbym z nimi wszystko. Ale rzeczywistość jest taka, że to jedne z najbardziej zajętych aktorek w Hollywood. Mamy umowy z niektórymi z nich — Nicole [Kidman] robi z nami kolejny serial , The Undoing. Nie sądzę jednak, żeby to było realistyczne. Oczywiście gdyby wszyscy do mnie przyszli i powiedzieli, że zgrali swoje harmonogramy, to pewnie! Ale nie wydaje mi się, żeby to było realne.

Ale ponoć Aktorki chcą wrócić na plan, choć jak zapowiedziała Nicole Kidman, pewnie w okrojonej z … dzieci obsadzie.

View this post on Instagram

Finale Weekend ???? #BigLittleLies

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

Zobacz: Wielkie kłamstewka 2. Kiedy premiera na HBO? Wiemy już, kogo zagra Meryl Streep!

Zobacz: Dłonie Nicole Kidman hitem internetu po gali rozdania Oscarów 2017! Co się z nimi stało? [WIDEO]

Zobacz: “Mamma Mia” powraca! Gwiazdy na premierze drugiej szczęści kinowego hitu” Cher, Meryl Streep, Lily James


×
×