×

Janek Morawski będzie miał żonę! W „M jak miłość” matka zmusi go do ślubu?

W nowych odcinkach M jak miłość Weronika postawi sobie za punkt honoru znalezienie Jankowi żony. Sobańska sama znajdzie sobie synową. Kto to będzie?

W nowych odcinkach M jak miłość po wakacjach 2019 Janek wróci do Grabiny. Przypominamy, że wyjechał zaraz po ślubie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Morawski był bowiem szalenie zakochany w Mostowiakównie i nie mógł poradzić sobie z widokiem jej szczęścia u boku innego mężczyzny. W końcu to on jeszcze jakiś czas temu miał być jej mężem…

Los, a raczej producenci M jak miłość, szybko zrujnowali ich miłosną sielankę. Policjant prawie odebrał sobie życie, gdy Ula zostawiła go dla byłego bandziora. Teraz niby się z tym pogodzi, a jego matka zrobi wszystko, by „poprawić mu humor”. W tym celu postanowi poukładać jego życie uczuciowe. Jak?

Nie przejdzie obojętnie obok Sonii (Barbara Wypych), z którą Janek się przyjaźni. Miało być coś więcej, ale gdy policjantka zorientowała się, że ukochany wciąż wzdycha do Uli po prostu zaczęła trzymać go na dystans. Czy zraniona dziewczyna będzie gotowa zaufać mu po raz kolejny?

Pasuje pani do mojego Janka jak nikt inny! – powie z radością Sobańska próbując namówić Sonię na ślub z jej synem.

Uda się? O wszystkim przekonamy się już jesienią w TVP, gdy na antenę wrócą nowe odcinki M jak miłość.

Zobacz: Iza i Marcin z „M jak miłość” nie będą mogli spać spokojnie. Tym razem to nie Artur będzie powodem ich zmartwień

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” w roli lesbijki! To będzie wielki szok dla fanów serialu

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Może Cię zainteresować