Strzelanina w „M jak miłość”! Kolejna gwiazda pożegna się z serialem?

Janek (Tomas Kollarik) znów komuś podpadnie? A może to Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie chciał go zabić za romans z jego żoną? Ula (Iga Krefft) tuż po ślubie ulegnie przecież byłemu kochankowi!
M jak miłość Janek (Tomas Kollarik),

W M jak miłość Janek nie potrafił cieszyć się życiem po tym, jak Ula porzuciła go dla Bartka. Mieli brać ślub, planowali wesele i właśnie wtedy Mostowiakówna zakochała się w bandycie! Brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zrobił na niej piorunujące wrażanie. Dlaczego? Ujął ją może szczerością i tym, że był gotów zaszaleć. Już pierwszego dnia znajomości zaproponował jej przecież wspólną ucieczkę z Grabiny.

Ula odeszła od policjanta, ale on był w niej zakochany na zabój. Próbował ją odzyskać, a gdy zrozumiał, że nic z tego nie będzie próbował się zabić! Próba samobójcza na szczęście się nie powiodła. Morawski zamiast w głowę strzelił sobie w szyję i cudem go odratowano. To jednak nie koniec jego problemów.

Ewa Kasprzyk, która w serialu gra matkę Janka zdradziła właśnie, że jej ekranowy syn znów będzie walczył o życie. Tym razem rana postrzałowa znajduje się na klatce piersiowej. To wynik starcia z bandziorami? A może walka o serce Uli nabierze na sile? Jeszcze przed ślubem Lisiecki groził, że zabije rywala, jeśli ten nie zostawi Uli w spokoju. Możliwe, że dowie się o zdradzie Uli. Janek namówi bowiem mężatkę na pocałunek! Bartek zemści się chwytając za broń?!

View this post on Instagram

MJM krew #i łzy

A post shared by Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk) on

Zobacz: Sonia i Janek jednak będą razem? Najnowsze zdjęcie zza kulis „M jak miłość” wszystko zdradza!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!


×
×