Gwiazda „M jak miłość” tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu?

Joanna Jarmołowicz lada moment zostanie mamą po raz pierwszy, a w ciąży dosłownie promienieje. Nic więc dziwnego, że swoim brzuszkiem pochwaliła się właśnie na Instagramie. Poród zbliża się wielkimi krokami!
Gwiazda "M jak miłość" tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu TVP2?

Serialowa Katia z M jak miłość, czyli Joanna Jarmołowicz informację o ciąży długo zatajała przed swoimi fanami. Dopiero miesiąc temu pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Wiadomo już, że aktorka urodzi synka, a chłopiec przyjdzie na świat już lada moment. Duży, ciążowy brzuszek aktorki wskazuje na to, że urodzi jeszcze tego lata!

Katia z M jak miłość też zostanie mamą? To niewykluczone, a nawet bardzo możliwe! Choć aktorka od jakiegoś czasu nie pojawia się na planie z wiadomych powodów, to po urlopie macierzyńskim z pewnością wróci do pracy. Jej wątek ostatnio bardzo się rozkręcił. Gruzinka rozkochała w sobie Łukasza (Jakub Józefowicz) i to z nim straciła dziewictwo. Nie zdziwi nas to, gdy już po pierwszym razie zaliczy „wpadkę” i zajdzie w nieplanowaną ciążę z synem Marty (Dominika Ostałowska). Pytanie tylko, czy młodociany przestępca będzie dobrym ojcem? Wojciechowski był przecież uwikłany w handel narkotykami, a teraz musi odpracować swoje winy w hospicjum dla seniorów w podwarszawskim Piasecznie.

Pamiętajcie, że odcinki M jak miłość nagrywane są z przynajmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli więc Joanna Jarmołowicz zdecyduje się wrócić do pracy po porodzie, na ekranie zobaczymy ją dopiero pod koniec roku. W tym czasie Łukasz może dojrzeje do poważnego związku i rodziny, o której jego partnerka bez wątpienia marzy odkąd go tylko poznała.

View this post on Instagram

#love love love ❤️

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Zobacz: Ciąża w „M jak miłość”. Katia urodzi Łukaszowi dziecko?

Zobacz: Gwiazda „M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Gwiazda pokazała swój zaokrąglony brzuszek!

 


×
×