Joanna Jarmołowicz urodziła! Teraz czas na przerwę od pracy na planie „M jak miłość”. Co będzie z ciężarną Katią?

Joanna Jarmołowicz, czyli Katia z M jak miłość właśnie została mamą... w prawdziwym życiu. Na świat przyszedł właśnie jej pierworodny synek Józef.
Joanna Jarmołowicz urodziła syna

Joanna Jarmołowicz urodziła synka! Ojcem maleństwa jest Janek Królikowski, syn znanej z Klanu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz gwiazdora Rancza Pawła Królikowskiego. Wujkiem małego Józka jest z kolei Antoni Królikowski czyli gwiazdor seriali Bodo i Dom nad Rozlewiskiem. To iście serialowa rodzinka!

Zobacz: M jak miłość. Katia urodzi dziecko Łukasza i wychowa je sama? Wiemy, co się wydarzy!

Chłopiec urodził się 19 września 2019, jednak Joanna dopiero teraz postanowiła pochwalić się tą dobrą nowiną ze swoimi fanami. Gwiazda jest niezwykle szczęśliwa, że jej maluszek jest już na świecie

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z Jankiem zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI- napisała Joanna na swoim Instagramie pod zdjęciem ze szpitalną opaską synka.

Zobacz: M jak miłość. Katia już odczuwa pierwsze objawy ciąży. Była dziewczyna Łukasza nie będzie w dobrej kondycji

Przyjście na świat nowego członka rodziny Królikowskich uczciła również świeżo upieczona babcia Małgorzata, która pochwaliła się zdjęciem pierwszego wnuka w social mediach.

Dzieci i wnuk. Jestem babcią! 19.09.2019 #babcia #prawdziwababcia #dzieci #jan #asia #love” napisała aktorka.

Ciekawe czy Joanna zrobi sobie dłuższy urlop macierzyński, czy też niebawem wróci do grania w M jak miłość? Tam jej bohaterka także jest w ciąży z Łukaszem (Kuba Józefowicz). Oboje jednak nie są dobrze przygotowani na przyjście na świat maleństwa, a Łukasz nawet początkowo nalegał, by Katia dokonała aborcji. Teraz do ślubu nakłania ich ojciec dziewczyny, Gruzin Otar (David Gamtsemlidze), który wstydzi się, że jego córka będzie miała dziecko bez ślubu.

Zobacz: Tomasz Ciachorowski umrze w “M jak miłość”! I to wcale nie Marcin Chodakowski zabije psychola [UWAGA SPOILER]


×
×