Joanna Kuberska rzuciła pracę w „M jak miłość”. Co będzie z Julką i Pawłem?

Po trzech latach pracy w M jak miłość z serialem żegna się serialowa Julka czyli Joanna Kuberska. To ostateczna decyzja aktorki, bo już zakończyła pracę na planie. Czy w związku z tym scenarzyści uśmiercą byłą dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek)?
Joanna Kuberska rzuciła pracę w "M jak miłość". Co będzie z Julką i Pawłem?

Po raz ostatni Joanna Kuberska pojawiła się na planie M jak miłość 3 października. Należy pamiętać, że producenci mają około 30 odcinków serialu w zapasie. Wniosek z tego, ze ostatni odcinek M jak miłość z jej udziałem zobaczymy dopiero za około trzy i pół miesiąca. Będzie to na początku 2020 roku.

Zobacz: Paweł staje w obronie Ali. Julka znów odsunięta na dalszy plan

Julka odejdzie w 1488 odcinku! Prawdopodobnie była Pawła ujdzie z życiem. Scenarzyści zdecydowali się raczej na wysłanie jej gdzieś poza Warszawę, gdzie głownie rozgrywa się akcja tej telenoweli. Ostatnio dziewczyna zerwała z Pawłem. I słusznie: ten związek nie miał przyszłości. Ona chciała ślubu i dzieci, a on nie. Niedługo okaże się, że Julia ma nowego narzeczonego, lecz niestety wciąż będzie myślała tylko o nielojalnym Zduńskim…

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc. Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze – czytamy w oświadczeniu aktorki.

Zobacz: Julka zajdzie w ciążę z Pawłem? Decyzja Zduńskiego na zawsze zmieni ich życie

Gwiazda zapewnia, że doskonale pamięta swoje początki na planie, a decyzja o zakończeniu współpracy nie była prosta.

Tak, jak pamiętam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec… Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”– napisała Joanna Kuberska.

I tak oto pogmatwana historia Julki i Pawła dobiega końca. W nowych odcinkach M jak miłość Paweł znów będzie szukał miłości, kobiety swojego życia. Czy taką znajdzie? Przekonamy się w przyszłym roku…

Zobacz więcej: To koniec Julki i Pawła w „M jak miłość”. Zduński raz na zawsze zniechęci do siebie piękną blondynkę


×
×