Wielkie zmiany w obsadzie „O mnie się nie martw”. Joanna Kulig wróci do serialu?

11 sezon O mnie się nie martw dostarczy wielu emocji i wzruszeń jego fanom. Pojawią się nowe znane nazwiska, powrócą dawne gwiazdy. Czy w serialu ponownie zobaczymy także Joannę Kulig?
Zmiany w obsadzie "O mnie się nie martw". Czy to prawda, że do serialu wróci Joanna Kulig?

Plotka o rzekomym powrocie Joanny Kulig do O mnie się nie martw zelektryzowała i jednocześnie zaskoczyła fanów. Bo przecież scenarzyści uśmiercili jej bohaterkę, zresztą na wyraźną prośbę samej Joanny… Zamieszanie wywołała niejednoznaczna wypowiedź Katarzyny Ankudowicz dla Telemagazynu.

Dalej nie ma Joasi Kulig. To jest zaskakujące, ale dalej jej nie ma. Dla nas zaskakujące jest to, że ten serial dalej powstaje – powiedziała Ankudowicz.

Joanna tymczasem ma zupełnie inne plany: porzuciła rolę Igi Małeckiej, by robić karierę międzynarodową, także w serialach. Jest obecnie na planie w Paryżu, gdzie kręci zdjęcia do serialu Damiena Chazelle’a The Eddy. Gra tam uzależniona od alkoholu wokalistkę jazzową.

Nie ma jednak co płakać nad nieobecną Joanną, a cieszyć się z nowych bohaterów i powrotów dawnych. Sporego zamieszania narobi nowa bohaterka, w którą wcieli się Lucyna Malec! Aktorka przyjęła rolę ekscentrycznej mamy Krzysztofa (Paweł Domagała). Okaże się też, że kobieta ma rachunki do wyrównania z Grażyną Małecką (Joanna Kurowska)!

Do O mnie się nie martw wraca też Aleksandra Domańska! Czyżby Aśka miała znów być z Marcinem (Stefan Pawłowski)? Jeszcze jeden powracający bohater okaże się kluczowy dla całego sezonu 11. O mnie się nie martw. To mecenas Tomasz Podhalski (Karol Dziuba), były narzeczony Marty (Katarzyna Ankudowicz). Czy rozbije jej małżeństwo z Krzyśkiem (Paweł Domagała)? A może znowu połączy go namiętność z Asią? Jednak wszystko wskazuje na to, że Tomek znajdzie inną damę jego serca! Z nowych zdjęć z planu wynika, że dużo czasu będzie spędzał ze śliczną stażystką Karoliną (Karolina Bacia). O tym jak ostatecznie potoczą się losy bohaterów O mnie się nie martw, dowiemy się jesienią 2019.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Stefan Pawłowski nowym bohaterem “Przyjaciółek”. Igor niszczy małżeństwo Zuzy i Janka?!

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!


×
×