×

Joanna Liszowska bez stanika szaleje na plaży. Co za zdjęcia!

Joanna Liszowska udostępniła właśnie piękne zdjęcia z plaży, na których pozuje bez stanika! Gwiazda serialu Przyjaciółki nie marnuje ostatnich dni wakacji. Obłęd!

Wczoraj odbyła się jesienna ramówka programowa Polsatu, ale wyjątkowo zabrakło na niej Joanny Liszowskiej. Gwiazda serialu Przyjaciółki korzysta bowiem z ostatnich dni wakacji. Na piaszczystej plaży ładuje baterie przed powrotem do obowiązków zawodowych.

Zobacz: Joanna Liszowska zabrała córkę na bajeczne wakacje! Tak gwiazda odpoczywa bez byłego męża milionera

Joanna Liszowska bez stanika na wakacjach

Gwiazda udostępniła właśnie śliczne zdjęcia w długiej kreacji. I choć sukienka sporo zasłania, to już na pierwszy rzut oka widać, że Joanna Liszowska nie ma stanika. I bardzo dobrze! W końcu komu on potrzebny na plaży?

Love the Sun…
Zdecydowanie działam na baterię słoneczną. Ktoś też tak ma?
Miłego dnia skąpanego w słońcu!! – napisała aktorka pod zdjęciami zamieszczonymi na Instagramie.

Pod gorącymi fotkami aktorki posypały się pozytywne komentarze. Fani cieszą się radością aktorki, pytają o jej śliczną, zwiewną sukienkę i zachwycają się jej urodą:

  • Pięknie Pani wygląda.
  • Zdecydowanie na tak! – czytamy w komentarzach.

Co czeka Joannę Liszowską w Przyjaciółkach?

Dla fanów serialowej Patrycji Kochan (Joanna Liszowska) nie mamy dobrych informacji. Fryzjerka znów będzie miała poważne problemy w związku z Wiktorem (Paweł Deląg). Mężczyzna zacznie wydzielać jej pieniądze, nie będzie także zadowolony z ich pożycia seksualnego. Kochan będzie przerażona wizją jego zdrady i wynajmie detektywa! Czy trafi on na jakiś niepokojący trop? Cóż… Jeleński będzie miał nową kochankę pod ręką. Do opieki nad córką zatrudni młodą brunetę (w tej roli Maria Pawłowska), która będzie dorabiała też jako prostytutka. Ciekawe, czy Wiktor skorzysta z jej usług… Jak sam powie Patrycji – seks taniej kosztowałby go na mieście!

Może Cię zainteresować