Joanna Liszowska nagrała piosenkę i teledysk o rozstaniu z mężem! Nie brakuje cierpkich słów i wyuzdanych scen! [WIDEO]

Into U to piosenka i teledysk Joanny Liszowskiej. Gwiazda po lata przerwy od muzyki wydała utwór, w którym obnaża swoją relację z byłym mężem. Co nowego zdradziła?

Joanna Liszowska jest artystką z krwi i kości. Występuje na deskach teatru, a także śpiewa. Miłośnicy seriali telewizyjnych znają ją jednak jako Patrycję Kochan z Przyjaciółek. Niech rola niepozornej fryzjerki was nie zmyli. Liszowska to prawdziwa królowa muzyki!

Dowodem niech będzie jej najnowszy singiel. Dziś rano aktorka poinformowała o premierze Into U na swoim Instagramie. Nie przesadzimy pisząc, że na zdjęciu tytułowym wygląda jak sama Beyonce!

Utwór jest mocny, poruszający, wpadający w ucho. Zdaniem internautów ma sporą szansę stać się hitem nadchodzących wakacji. Na oklaski zasługuje także teledysk. Nie brak komentarzy typu:

Ale czad! Pierwszy światowy teledysk w Polsce!.

Niektórzy twierdzą też, że głos ma donośny niczym Pink:

To jest wspaniałe! Mam wrażenie, że gdybym usłyszała ten utwór, nie wiedząc, że śpiewa to właśnie Joasia, to pomyślałabym, że to Pink.

Pod teledyskiem, który dziś rano pojawił się w serwisie YouTube pojawił się tylko jeden negatywny komentarz, który brzmiał:

Tragedia… Czemu wszyscy celebryci zabierają się za śpiewanie?

Tu internauci wzięli Joasię w obronę twierdząc, że z takim głosem po prostu marnowałaby się, gdyby nie realizowała swojej muzycznej pasji. Posłuchajcie i zobaczcie. Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba śpiewająca Patrycja z Przyjaciółek.

Teledysk Joanny Liszowskiej Into U

A co z tekstem? Czujni pewnie zauważyli, że aktorka śpiewa o relacji z byłym mężem, za którym zwyczajnie teraz tęskni:

Wiem, że się myliłam. Wiem, że jesteś tym jedynym. Nie chcę mówić: do widzenia! (…) Niech stanie się cud, przywróćmy piękno dziś wieczorem, bo, wiesz, ciągnie mnie do ciebie.

Zobaczcie przy okazji seksowne wcielenia Liszowskiej, za które odpowiada jej fryzjer Kajetan Góra.

Zobacz: Joanna Liszowska wydała oświadczenie! Aktorka poinformowała o szczegółach rozwodu!

Zobacz: Przyjaciółki 14 sezon. Joanna Liszowska obcięła włosy. Czy Patrycja też zmieni fryzurę?

Zobacz: Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się! Czy gwiazda odziedziczy milionowy majątek?


×
×