Joanna Liszowska mogła zginąć na planie serialu „Przyjaciółki”!

Kiedy Joanna Liszowska po raz pierwszy stanęła na planie seriali Przyjaciółki, była już mamą malej Emmy. Na planie serialu, i to w pierwszych jego dniach przeżyła chwile grozy i bólu. Swój występ naprawdę mogła przypłacić życiem!
Przyjaciółki Joanna Liszowska ) Patrycja Kochan

Na pewno pamiętacie sceny otwierające serial Przyjaciółki, który Polsat pokazuje od 2012 roku.

Główne bohaterki poznaliśmy i, gdy po wielu latach Patrycja Kochan – tę rolę właśnie gra Joanna Liszowska)kontaktuje się z Ingą Gruszewską (Małgorzata Socha) i zaprasza ją na spotkanie klasowe. Inga odmawia jednak udziału. Obecnie jej myśli krążą głównie wokół problemów osobistych – mąż Gruszewskiej właśnie odszedł do innej kobiety. Inga zostaje sama z 6-letnią córką. Tymczasem w salonie Patrycji spotykają się Zuza Markiewicz (Anita Sokołowska) i Anka Strzelecka (Magdalena Stużyńska). Dyskutują na temat spotkania klasowego. Mają wątpliwości, czy powinny na nie pójść. W końcu żadna z nich nie ma czym szczególnym pochwalić się przed starymi znajomymi.

 Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon: To już koniec serialu? Fani wróżą bolesny koniec przyjaźni

Ostatecznie jednak do spotkania klasowego doszło. Miało ono miejsce na promie. W pewnej chwili bohaterka grana przez Liszowską musiała skoczyć do wody i zanurzyć się w niej. Problem polegał na tym, że prom był dość wysoki, a woda bardzo, bardzo płytka. Mimo to aktorka śpiewająco wykonała to zadanie.

Czytaj: Anita Sokołowska chce odejść z „Przyjaciółek”?1 Jest znudzona rolą Zuzy Markiewicz

Udowodniłam wszystkim, że można wskoczyć do wody na głębokość kolan i… zniknąć w niej całkowicie. Pamiętam też Ból. Wydawało mi się wtedy, że urwało mi stopy, ale wyłoniłam się z tej wody jak syrena. Całe szczęście dubli nie było -wspominała aktorka w ostatnim wywiadzie w magazynie Party.

A wiosną 2020  zobaczymy 15. sezon serialu Przyjaciółki. Ciekawe, czy  to będzie już ostatni,


×
×