Joanna Liszowska pobita?! Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym wyraźnie wydać bolesne obrażenia

Rozkrojone czoło, szwy na głowie i zmartwiona mina. Tak wygląda Patrycja (Joanna Liszowska) na najnowszych zdjęciach z 14 sezonu serialu Przyjaciółki. Czyżby rana Patrycji była sprawką Wiktora (Paweł Deląg), który nie raz udowodnił, że jest damskim bokserem?
Joanna Liszowska

Do sieci trafiło niepokojące zdjęcie z planu Przyjaciółek. Serialowa Patrycja została ofiarą… no właśnie. Tożsamość sprawcy jest jeszcze tajemnicą. To zdjęcie wcale nie musi być dowodem, że to właśnie Wiktor ją uderzył i zranił, choć dobrze wiemy, że jest do tego zdolny. Joanna Liszowska sugeruje wręcz, że winna takiemu stanowi rzeczy jest jedna z jej przyjaciółek.

Może Patrycję zrani nowa bohaterka, w którą wcieli się piękna i seksowna Maria Pawłowska znana z roli Ani w M jak miłość? Kobieta bez wątpienia z impetem wkroczy w życie Jeleńskich. Kto wie, może nawet uwiedzie Wiktora i odbierze go Patrycji? W sumie dla Kochan nie byłoby to takie złe rozwiązanie. Jest zakochana w mężu, ale wszyscy dookoła niej wiedzą, że to domowy oprawca, który czeka jedynie na dogodny moment, by znów uderzyć żonę.

Na szczęście Patrycja nie jest na sama. Po dramatycznej śmierci Wiki (Roma Gąsiorowska) musi zaopiekować się jej córeczką – Klarą (Maja Śliwińska). Ma więc dla kogo żyć. A taki okrutnik jak Wiktor nie jest jej do niczego potrzebny!

Zresztą zdjęcie zranionej Liszowskiej tylko potwierdza tezę o możliwym odejściu Wiktora. Dlaczego? Paweł Deląg wraca do M jak miłość, gdzie gra Michała Ostrowskiego, sąsiada Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Po tym, jak nie udało mu się zmusić Chodakowskiej do seksu, wyjechał do Szwecji. Jednak aktor pojawi się na planie serialu TVP2 już po wakacjach 2019! W tym wątku możemy się spodziewać komplikacji. Pisarz, wybierając chwilową emigrację, wynajął dom Leszkowi (Sławek Uniatowski). Mężczyzna jest aktualnym kochankiem Joasi, ale jego poprzednia narzeczona Nina (Agnieszka Judycka) jest z nim w ciąży, A tego Asia może nie zaakceptować.

Co prawda odcinki M jak miłość z udziałem Deląga zobaczymy dopiero późną jesienią, zatem związek Joanny ze Sławkiem może się rozwinąć. Trzymamy kciuki!

Zobacz: Joanna Liszowska nagrała piosenkę i teledysk o rozstaniu z mężem! Nie brakuje cierpkich słów i wyuzdanych scen! [WIDEO]

Zobacz: Gwiwazda “M jak miłość” w “Przyjaciółkach”: tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Wiecie, o kogo chodzi?

Zobacz: Joanna Liszowska nagle ścięła połowę włosów! Po rozwodzie zmieniła się w seksowną nastolatkę bez “makaronu” na głowie!


×
×