Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Joanna Liszowska wyprostowała włosy. Gwiazda z nową fryzurą wygląda zjawiskowo. Jej metamorfoza powaliła na kolana fanów.
Joanna Liszowska fryzura

Joanna Liszowska, czyli serialowa Patrycja Kochan z Przyjaciółek, to piękna blondynka z długimi kręconymi włosami. Na ekranie z resztą Kochan jest specjalistką w tej dziecinie. Jej biznes to przecież własny salon fryzjerski!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Joanna Liszowska w prostych włosach

Tymczasem gwiazda zdecydowała się zająć swoimi włosami i to nie w serialu, a w prawdziwym życiu. Joanna Liszowska opublikowała właśnie zdjęcie w nowej fryzurze! Jak teraz wygląda? Aktorka wyprostowała bujne loki i wygląda nieziemsko! Proste, gładkie włosy i idealnie przystrzyżona grzywka dodają jej powagi. Trzeba jednak przyznać, że serialowa Patrycja dawno nie wyglądała tak elegancko. To wszystko zasługa jej fryzjera – Kajetana Góry.

  • Czadowo
  • Wygląda Pani rewelacyjnie
  • O, tak Cię lubię najbardziej – pisali internauci pod zdjęciem aktorki.

Przyjaciółki 14: Co wydarzy się w życiu Patrycji?

W 160 odcinku Przyjaciółek (emisja w czwartek 12.09.2019) w domu Patrycji i Wiktora zjawi się Kalina (Maria Pawłowska). Dzięki nowej opiekunce, zakochani będą mogli spędzić nareszcie romantyczny wieczór. To jednak cisza przed burzą. W premierowych odcinkach, które zobaczymy tej jesieni, związek Patrycji i Wiktora (Paweł Deląg) legnie w gruzach.

Zobacz więcej: Ostra kłótnia Wiktora i Patrycji z „Przyjaciółek”. Mocne słowa Jeleńskiego złamią jej serce [ZWIASTUN]

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!


×
×