Ciężarna gwiazda „Barw szczęścia” paraduje w bikini i cieszy się urlopem. Jej postać zniknie z serialu?

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży i już się z tym nie kryje! Aktorka cieszy się stanem błogosławionym i wiele wskazuje na to, że jej postać na jakiś czas zniknie z serialu Barwy szczęścia!
Ciężarna gwiazda "Barw szczęścia" paraduje w bikini i cieszy się urlopem. Jej postać zniknie z serialu?

O tym, że Joanna Moro jest w ciąży już jakiś czas temu informował dwutygodnik Show. Aktorka długo milczała na ten temat i nie potwierdzała doniesień prasy. W mediach huczało jednak o jej stanie błogosławionym. Szczupła gwiazda nie zaprezentowała jeszcze ciążowych krągłości, ale już przyznała, że zostanie mamą po raz trzeci. Szczery wpis udostępniła na Facebooku.

Dzień później serialowa Zosia z Barw szczęścia dziękuje za życzenia i ogrom pozytywnych komentarzy, jakie na ją spłynęły. Zdradziła także, że nie pracuje obecnie na planie serialu. Relaksuje się za to w pięknych okolicznościach przyrody.

Kochani, dziękuje Wam bardzo za wszystkie życzenia, oby się spełniły 😉 Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie z moich rodzinnych stron. Kapie się codziennie w Wilii , zajadam pyszności mamusi i plotkuje sobie z cioteczkami !!! Czyli korzystam z uroków ciąży i spokoju tutejszych terenów!!! – napisała aktorka na swoim profilu.

Co będzie z Zosią w Barwach szczęścia? Możliwe, że bohaterka grana przez Joannę Moro na zawsze zniknie z serialu. Kobieta rozstała się z Piotrem (Piotr Jankowski), a Artur (Jacek Rozenek) nie dał jej cienia nadziei na to, że będą razem.

Zobacz: Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się w stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do “Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!

Zobacz: Joanna Moro zmieniła fryzurę! Za nic jej nie poznacie po tej metamorfozie


×
×