×

Joanna Moro zmieniła fryzurę! Za nic jej nie poznacie po tej metamorfozie

Joanna Moro kwitnie w trzeciej ciąży i nie boi się eksperymentować z fryzurą! Właśnie udostępniła świeżutkie zdjęcie prosto z salonu piękności.

Joanna Moro, którą znacie jako dawną Blondynkę oraz Zosię z Barw szczęścia niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Informację o jej stanie błogosławionym podał dwutygodnik Show, ale sama aktorka jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie. Nie zaprzeczyła jednak – a to już wystarczy, żeby w mediach huczało od plotek.

Bardzo zależy jej na karierze i na rozwoju, marzy o ciekawych wyzwaniach zawodowych, ale mąż i dzieci są dla niej numerem jeden. Zawsze chciała mieć trójkę maluchów, a teraz po cichu marzy o córce? – czytamy w magazynie.

To dopiero pierwszy trymestr, więc nie ma co doszukiwać się ciążowych krągłości. Najnowsze zdjęcia aktorki pozytywnie Was zaskoczą!

Gwiazda właśnie wyszła od fryzjera. Jak teraz wygląda? Drastycznie skróciła swoje piękne blond włosy i zdecydowała się na prostą grzywkę. To odważna metamorfoza i na pierwszy rzut oka ciężko ją nawet poznać!

Idzie nowe !!! Czas zmian 😉 Uwielbiam 😉 Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? – czytamy na profilu serialowej Zosi z Barw szczęścia.

Internauci od razu zaczęli komentować. Nie pojawił się żaden negatywny wpis!

Pasuje

Wow!! Ślicznie. Ogromna zmiana. Rewelacja strzyżenie i kolor

Fryzura extra ???? odmładza dodaje jeszcze więcej klasy,jest super – czytamy pod zdjęciami.

Jak powszechnie wiadomo – ładnemu we wszystkim ładnie 🙂 Nam bardzo się podoba! Trzymamy kciuki za Joasię, jej męża i dwóch synów, którzy już niedługo doczekają się rodzeństwa.

Zobacz: Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Już sprytnie maskuje zaokrąglony brzuszek. Będzie syn czy córka?

Zobacz: Joanna Moro pokazała się w pięknej zwiewnej sukience! Potwierdziła tym swoją trzecią ciążę? Internauci już wszystko wiedzą!

Zobacz: Zagadkowa ciąża w “M jak miłość”. Ula Mostowiak urodzi dziecko mężowi czy byłemu kochankowi? Janek nie odpuści!

Może Cię zainteresować