Joanna Moro lada dzień rodzi, ale nie ma pracy!

Jest bardzo szczęśliwa, bo niebawem na świat przyjdzie jej wyczekiwana córeczka,. Ale to wszystko dzieje się w cieniu trosk o dalszą karierę. Czy Joanna Moro wróci do Barw szczęścia po porodzie?
Joanna Moro w ciąży

Jak wygląda jej sytuacja w serialu? Jest bardzo mało prawdopodobne, by wróciła na plan Barw szczęścia. Jej bohaterka Zosia odeszła od męża Piotra (Piotr Jankowski), a ukochany Artur Chowański (Jacek Rozenek) zakończył ich przyjaźń.

ZOBACZ: Jacek Rozenek wraca na plan Barw Szczęścia

Piotr Jankowski już pożegnał się z serialem, a jego bohater zniknie tuż przed przeprowadzką do nowego domu. Za to Jacek Rozenek po wylewie już wrócił do grania na planie serialu, ale wątek z Joanną Moro naturalnie się już zakończył.

Joanna jest ambitną osobą. Jak napisał magazyn Show:

„Bardzo zależy jej na karierze i na rozwoju, marzy o ciekawych wyzwaniach zawodowych, ale mąż i dzieci są dla niej numerem jeden. Zawsze chciała mieć trójkę maluchów, a teraz po cichu marzy o córce”.

To trzecia ciąża aktorki. Razem z mężem Mirosławem mają już dwóch synów Mikołaja i Jeremiego. Moro zdobyła popularność dzięki udziałowi w serialu TVP o Annie German. Była też gwiazdą Blondynki oraz Barw szczęścia. Wystąpiła również w programach rozrywkowych Twoja twarz brzmi znajomo oraz Taniec z gwiazdami.

View this post on Instagram

Kochani ????, To był jeden z najcudniejszych momentów ????‍❤️‍????w moim życiu!!! Było pięknie????, nastrojowo, ????zdrowo, ????wygodnie, ????miło, ????rozluźniająco, ????pouczająco, ????rozwojowo, ????smacznie, ????treściwie????, roześmianie ????i zarazem relaksacyjnie… jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać! Moja trzecia ciaza ????i mój pierwszy???? Baby Shower!!! Super, ze udało się tak szybko i sprawnie ten wieczór zorganizować , dziekuje moim Kochanym dziewczynom za to , ze spełniły moje życzenia i marzenia???? A co robiłyśmy napisze Wam w następnym poście ❤️ ???? Przepiękne zdjęcia zrobiła nam kochana @annawesolowska_foto @agasana_byagnieszkakobylanska @aniagzyra @linda_ewa @katarzyna_raczak @telaviv_mickiewicza_19

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Teraz pozostaje Joannie skupić się na macierzyństwie.  Właśnie urządziła „baby shower”.  Na tym przyjęciu poczuła się zrelaksowana, ponieważ między innymi gwiazda Barw szczęścia i jej goście ćwiczyli jogę!

„To był jeden z najcudniejszych momentów w moim życiu!!! Było pięknie, nastrojowo, zdrowo, wygodnie, miło, rozluźniająco, pouczająco, rozwojowo, smacznie, treściwie, roześmianie i zarazem relaksacyjnie… jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać!”, napisała na swoim Instagramie Joanna Moro.

Ale nie wiadomo, czy gwiazda  po tych wszystkich emocjach i po porodzie zrobi sobie krótszy czy dłuższy urlop. To zależy zapewne od tego, jak szybko pojawią się nowe propozycje serialowe.


×
×