Odeszła z „M jak miłość” i od razu ścięła włosy! Producenci serialu nie pozwalali jej nawet na zmianę fryzury!

Joanna Sydor w M jak miłość grała od 2003 roku, a jej postać zniknęła, by powrócić po latach. Teresa od dwóch lat znów pojawiała się na antenie telewizyjnej Dwójki, aż do teraz… Po odejściu z serialu gwiazda błyskawicznie zmieniła fryzurę.
Adriana Kalska, Joanna Kuberska, Joanna Sydor

Joanna Sydor w M jak miłość wcielała się w rolę Teresy Jakubczyk, byłej narzeczonej Pawła (Rafał Mroczek). Wróciła po wielu latach nieobecności, spotkała się z byłym kochankiem i zamieszała w głowie Adamowi (Jacek Kopczyński). Jej wątek spadł jednak na dalszy plan. Wydawało się, że aktorka pojawi się jeszcze w serialu, ale właśnie w nietypowy sposób poinformowała o swoim odejściu.

Od zawsze miałam długie włosy. Tak miało być i tyle. Pierwsze cięcie, z duszą na ramieniu, po 30! Dzisiaj mogę szaleć, oczywiście jeśli nie mam zobowiązań produkcyjnych w filmie czy serialu. Teraz nie mam…hmmmm.. więc ciachnęłam! Jak będę chciała długie to odrosną, a teraz chcę tak – napisała na swoim Instagramie publikując zdjęcie w nowej, krótszej fryzurze.

Nie jest przecież tajemnicą, że aktorzy podpisując umowę z produkcją serialu automatycznie zobowiązują się konsultować z nimi wszystkie zmiany wyglądu, a te radykalne są surowo zabronione. Chodzi o to, żeby konsekwentnie kreować postać o określonym wyglądzie. Radykalne cięcia, czy farbowanie nie wchodzi więc w grę.

Joanna Sydor najwyraźniej nie pojawi się więc w nowym sezonie M jak miłość. Aktorka najwyraźniej odetchnęła jednak z ulgą. W końcu może zaszaleć u fryzjera!

Zobacz: Wojna gwiazd „M jak miłość”? Jest oficjalny komentarz w sprawie konfliktu Dominiki Ostałowskiej i Joanny Sydor. Raczej nie uciszy plotek

Zobacz: Aż osiem serialowych gwiazd w tym roku zostanie mamami! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke spodziewa się dziecka?

Zobacz: Producenci “M jak miłość” zniszczyli pamiątkę po Lucjanie. Szokującego posunięcia twórców serialu nie spodziewała się nawet Teresa Lipowska


×
×