Julia Roberts nową Katią! Gwiazda Hollywood zagra w 3 sezonie serialu „Zniewolona”?

Hollywoodzka gwiazda Julia Roberts w trzeciej części serialu Zniewolona? To wcale nie musi być żart. W social mediach pojawiło się zdjęcie aktorki, trzymając kartkę z hasztagiem i napisem cyrylicą "Żadan żyje!'' Czyżby szykowała się światowa sensacja?

Zdjęcie z Julią Roberts pojawiło się na profilu scenarzystki serialu. Zapewne jest żartem, ale na pewno oznacza to, że przygotowania do nakręcenia trzeciego sezonu hitowego ukraińskiego serialu ruszyły pełną parą.

Zobacz: Zniewolona bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę Katii w 3 sezonie serialu?

Fani serialu Zniewolona, którzy obejrzeli serial do końca, już zacierają ręce na myśl, że powstanie kontynuacja. Wygląda na to, że scenarzyści posłuchali wiernych widzów i nie uśmiercą Andrieja Żadan (Maksim Radugin), drugiego męża Katii (Katerina Kowalczuk), choć został on poważnie, wręcz śmiertelnie ranny dniu ślubu.

Jak do tego doszło? W finałowym odcinku drugiego sezonu serialu Zniewolona tuż po zaślubinach Andrieja i Katii do cerkwi wjechał człowiek w kapturze i ugodził prosto w serce Żadana! Kim był tajemniczy zabójca? Na pewno nie był to przystojny Aleksiej (Aleksiej Jarowienko) – pierwsza miłość i mąż Katii. On na pewno nie żyje i w związku z tym do serialu nie wróci – chyba że w scenach retrospekcji. Zapewne niebawem dowiemy się, jakie będą losy pięknej Katii, bo serial ma być kręcony w Polsce, a w produkcję chce się zaangażować TVP.

Zobacz: Trwają prace nad nowym serialem historycznym TVP „Dom pod Dwoma Orłami”. To będzie kolejny hit!

Jest jednak łyżka dziegciu w tej beczce miodu. Nie wiadomo, czy w roli Katii ponownie wystąpi Katerina Kowalczuk. Aktorka jest obecnie w Stanach i walczy o to, by zaistnieć tak ze za oceanem w fabryce snów. Warunki ku temu ma idealne: jest piękna, młoda , utalentowana i znakomicie mówi po angielsku. Oby znalazła czas na serial , który dał jej tak gigantyczna popularność. A może sama Julia Roberts zechce zagrać w tej produkcji? Prywatnie uwielbia filmy kostiumowe, ale nigdy nie grała w takim serialu. Może tym razem skusi się na tak egzotyczną przygodę?


×
×