Julia Roberts zastąpi Katerinę Kowalczuk w 3 sezonie „Zniewolonej”? To dopiero sensacyjne przecienki z planu serialu

Fani serialu Zniewolona mają naprawdę sokoli wzrok. Dopatrzyli się właśnie pewnego szczegółu, który nas zaintrygował!

W finałowym 48. odcinku serialu Zniewolona widzowie wypatrzyli że serce Andrieja Żadana (Maksim Radugin) mógł dotknąć sztylet podstępnej Lidii (Ksenia Miszyna). Czy to ona była tajemniczym, zakapturzonym gościem, który bezczelnie wtargnął na ślub Katii (Katerina Kowalczuk) i Andieja? Wygląda na to, że scenarzyści będą musieli się naprawdę postarać, żeby zaskoczyć fanów serialu Zniewolona, którzy tak świetnie odnajdują wszelkie istotne szczegóły.

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

Na profilu grupy fanów serialu Zniewolona na Facebooku możemy zobaczyć bardzo szczegółową analizę porównawczą zdjęć z ostatniego odcinka 2 sezonu i wcześniejszego, w którym Lidia znęca się nad Katią. Na obu widać dokładnie ten sam nóż. Czyżby jednak to Lidia była potencjalną zabójczynią?

Wszyscy jednak mają nadzieję, że Żadan żyje. W internecie pojawiły się powiem zdjęcia z hasztagiem, że Adam żyje. Kartkę z takim napisem trzyma między innymi wielka hollywoodzka gwiazda Julia Roberts. Czy to oznacza, że wystąpi w trzeciej części Zniewolonej? Nie jestem wykluczone, choć być może nie to zbyt kosztowne dla producentów serialu. Co prawda w produkcję serialu ma włączyć się także Telewizja Polska, a zdjęcia do Zniewolonej 3 mają powstawać w Krakowie, ale raczej ani Polaków, ani Ukraińców nie stać na tak wielką gwiazdę. W każdym razie polscy fani serialu Zniewolona od kilku dni żyją nadzieją, że w kolejnej serii ich ukochanej produkcji pojawi się właśnie Julia Roberts. Podobnie jak gorąco wierzą w to, że Andrei Żadan przeżył atak nożownika. Internauci wysłali wiele ciekawych tez.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Co pani scenarzystko? Nas Polaków nie oszukasz! My jak się zaweźmiemy to koniec – czytamy w komentarzach.

To brzmi jak jakiś mega hit SC fiction. Jeśli to rzeczywiście Lidia to wg niej Alosza umarł przez Katię, czyli nie żyje wielka miłość Lidii. Teraz ona może się zemścić tym samym – zabije miłość Katii. Oko za oko, ząb za ząb – wyjaśniają motywy Lidii fani.

Teraz pytanie czy to ktoś na jej zlecenie czy jakiś jej pośmiertny mściciel?!

Ktokolwiek zaatakował Żadana, w trzeciej części Katia nie odpuści mu tego – wierzą fani. 

Nie wiadomo jednak,czy w trzeciej odsłonie ukraińskiego hitu wciąż będzie grała ją Katerina Kowalczuk o tym przekonamy się niebawem. Powód? Rosyjska gwiazda przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, czyta tamtejsze scenariusze i szuka roli dla siebie by zrobić karierę filmową za oceanem. Na Zniewoloną może braknąć jej czasu… Może zastąpi ją właśnie Julia Roberts?

Zobacz: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?


×
×