Julia Wieniawa kończy z aktorstwem? Teraz stawia na coś innego!

Julia Wieniawa, którą fani seriali dosłownie uwielbiają, przestanie występować przed kamerą? Gwiazda podzieliła się przykrą informacją na swoim Instagramie.

Praca na planie Rodzinki.pl, Zawsze warto i kulki filmów pełnometrażowych to obecny dorobek Julii Wieniawy. Młoda aktorka prężnie działa i pewnie idzie po swoje. Teraz jest jej czas. Jest rozchwytywana, a jej stawki w ciągu ostatnich kilku lat poszybowały w górę! Niedawno okazało się nawet, że Julia weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami i zgarnie 30 tysięcy złotych za jeden odcinek!

Zobacz też: Julia Wieniawa na wakacjach życia miała czas na poważne przemyślenia

Czy to sprawi, że aktorka ograniczy pracę na planie seriali? Niestety tak właśnie może być. Gwiazda dała nam właśnie do zrozumienia, że w tym roku stawia na sport.

Moja misja na 2020- zrobić formę życia – napisała dziś na swoim profilu.

Wygląda więc na to, że Julia Wieniawa szalenie poważnie traktuje udział w tanecznym show Polsatu. Nic dziwnego, w końcu jeśli dojdzie do samego finału zgarnie blisko 400 tysięcy złotych i oczywiście Kryształową Kulę, o której marzy każdy uczestnik.

Sprawdź: Ich ojcowie też grają! Które serialowe gwiazdy mają ojców aktorów?

Trzymamy więc kciuki. Może potem pojawią się propozycje ról tancerek? To byłoby coś! Wykorzystanie talentu aktorskiego i tanecznego to połączenie idealne, o którym marzy każdy producent.


×
×