Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa? Na wakacjach życia miała czas na poważne przemyślenia

Postanowiła sobie zrobić przerwę od wszystkiego i ruszyła na Bali, by tam ćwiczyć jogę i medytować. Czy to oznacza, że Julia Wieniawa rezygnuje z Aktorstwa? Co z jej rolą w Zawsze warto?
Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa? Na wakacjach życia miała czas na poważne przemyślenia

Młoda gwiazdka od dawna marzyła, by wybrać się na tę egotyczną i piękną indonezyjską wyspę. Skończyła zdjęcia do serialu Zawsze warto 2 i niedawno zerwała z chłopakiem. Postanowiła więc wyjechać na bardzo długo – bo aż na trzy tygodnie – na obóz jogi. Tam spotkała już i skumplowała się z inną celebrytką, znaną z programu Top Model Anią Markowską.

Przez trzy tygodnie Julia mogła więc odpoczywać od owych oraz ścianek, lecz nie od Instagrama, na którym wciąż pokazuje nowe szczegóły swej „wyprawy życia”.

Z pewnością młodziutka gwiazdka będzie sobie chciała to i owo przemyśleć podczas swego wyjazdu: między innymi, czy nie za bardzo koncentruje się na instagramowej popularności, a nie na rolach, w których pokazałaby, jak dobrą jest aktorką, czy tworzeniu muzyki, o czym marzyła jakiś czas temu.

Choć z pewnością Julia jest idolką młodych dziewczyn, ma świetny gust, to jednak brakuje jej nieco do doskonałości. Owszem, ma ogromną praktykę przed kamerą, jednak bardzo często widać, że nie odebrała aktorskiego wykształcenia.

Wszyscy zresztą zastanawiali się, czy młoda gwiazda, po roku przerwy po maturze, zdecyduje się na jakieś studia. Przerwę zrobił sobie chociażby jej kolega z planu serialu Rodzinka.pl Maciej Musiał. Następnie zdał do szkoły teatralnej w Krakowie, jednocześnie pracując przy różnych projektach telewizyjnych. Udało mu się w tym czasie m.in. wyprodukować serial dla Netflixa i zagrać w Wiedźminie, którego premiera nastąpi 20 grudnia.

W tym samym czasie Julka rozwijała swoją działalność na Instagramie, ale niestety nie udało jej się zabłysnąć w zdanej poważnej produkcji. Czy teraz , po długim urlopie, przemyśli sobie przebieg swej dotychczasowej kariery? Polsat potwierdził drugi sezon Zawsze Warto – prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy wiosną 2020, więc młoda celebrytka ma do czego wracać. Jednak serial nie ogląda się tak dobrze jak kultowe Przyjaciółki, które miał zastąpić…

View this post on Instagram

Oczyszczenie. #waterceremony ????????✨

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on


×
×